1647154636 unnamed file

۱۸ تیر بنام روز صنعت قیر ایران نامگذاری شد


۱۸ تیر بنام روز صنعت قیر ایران نامگذاری شد

۱۸ تیر بنام روز صنعت قیر ایران نامگذاری شدداود محمدی رئیس هیئت مدیره انجمن قیر ایران پس از برگزاری آخرین جلسه هیئت مدیره این انجمن در سالجاری اعلام کرد، به منظور ارتقاء علمی صنعت قیر و توسعه فعالیت های پژوهشی – صنعتی و فن آورانه علاوه بر انجام اقدامات اصولی و زیربنایی، اعضای هیئت مدیره انجمن تصمیم گرفتند ۱۸ تیرماه سالروز تاسیس انجمن قیر ایران را به عنوان روز صنعت قیر ایران نامگذاری کنند.


داود محمدی در گفت‌وگو با انجمن قیر ایران، ارتقاء جایگاه صنعت قیر در کشور، هماهنگی و هم افزایی هر چه بیشتر میان فعالان این صنعت به منظور افزایش کارآمدی و همچنین پاسداشت خدمات کارگران، متخصصان و مدیران خدوم و گمنام این عرصه را از دیگر اهداف برگزاری روز صنعت قیر ایران بر شمرد.

وی خاطر نشان کرد: تنها مورد مشابه این موضوع در جهان مربوط به کشور بلژیک بوده که روز ۲۳ مارس را به عنوان روز جهانی قیر و آسفالت توسط انجمن قیر و آسفالت بلژیک اعلام نموده است و همه ساله در این تاریخ همایشی در شهر بروکسل برگزار می شود.

رئیس هیئت مدیره انجمن قیر ایران افزود، در نظر داریم در سال ۱۴۰۱ به مناسبت روز صنعت قیر ایران برنامه های متنوعی را با همکاری و مشارکت دست اندکاران این عرصه به ویژه دانشگاه ها و مراکز علمی فعال در این حوزه برگزار کنیم.

محمدی در ادامه افزود، برای برگزاری هر چه باشکوه تر روز صنعت قیر ایران آماده دریافت نظرات و پیشنهادات دست اندرکاران و فعالان این صنعت در همه سطوح هستیم.

خواندن  دستور ویژه به وزیر نیرو جهت اعمال محدودیت در مصرف برق صنایع

وی در پایان اظهار امیدواری کرد، در سال جدید با حمایت دولت خدمتگزار و مجلس انقلابی و همدلی و همراهی مدیران و کارشناسان و کارگران صنعت قیر ایران این صنعت نقش واقعی خود در تولید ملی، اشتغال زایی و ارزآوری برای کشور به نحو مطلوب ایفا نماید.


انتهای پیام/Source link