حادثه کار حادثه کارگری حوادث کارگری

یک تکنسین پتروشیمی تندگویان به دلیل حادثه فوت کرد/تعلل روابط عمومی در اطلاع رسانی


یک تکنسین پتروشیمی تندگویان به دلیل حادثه فوت کرد/تعلل روابط عمومی در اطلاع رسانی

عصر روز گذشته یک تکنسین در پتروشیمی شهید تندگویان به دلیل وقوع حادثه مصدوم شد و ساعتی پیش در بیمارستان فوت کرد.


به گزارش ایلنا از خوزستان، از شامگاه دوم آذرماه برخی رسانه های محلی خبر از وقوع انفجار و مرگ یک کارگر در پتروشیمی شهید تندگویان واقع در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی منتشر نمودند که تا دقایقی پیش هیچ مرجع رسمی به این خبر واکنش نشان نداد.

با افزایش بازتاب این خبر در فضای مجازی، دقایقی پیش روابط عمومی این شرکت با تاکید بر عدم وجود خلل در روند تولید و همچنین تکذیب هرگونه انفجار و آتش سوزی، ناچار به انتشار موضوع به شرح زیر شد:

متاسفانه حادثه در حین تعمیر یک دستگاه تهویه منجر به مصدومیت و فوت یک نفر از تکنسین‌های واحد تهویه شده است.

روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت پتروشیمی شهید تندگویان، با تکذیب انتشار اخباری در شبکه های اجتماعی مبنی بر وقوع آتش سوزی و انفجار در پتروشیمی شهید تندگویان، اعلام کرد: وقوع هرگونه آتش سوزی و انفجار در خطوط تولید، فرآیندی و عملیاتی این شرکت پتروشیمی صحت ندارد و هم اکنون تمامی واحدهای تولید مطابق با برنامه در مدار بهره برداری قرار دارند.

سکینه بوری سخنگوی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با تاکید بر اینکه متاسفانه بعداز ظهر دیروز سه شنبه دوم آذرماه به دلیل حادثه ای خارج از خطوط تولید، یکی از کارکنان واحد تهویه در حین تعمیر یک دستگاه تهویه دچار مصدومیت شدید می شود، تصریح کرد: به محض اطلاع از مصدومیت این همکار با حضور به موقع تیم های امداد و آتش نشانی، ضمن انجام اقدامات اولیه درمانی، مصدوم با یک دستگاه آمبولانس مجهز به بیمارستان صنایع پتروشیمی ماهشهر «ممکو» منتقل گردید.

خواندن  قیمت جدید روغن اعلام شد

بوری همچنین با تاکید بر اینکه با وجود انتقال سریع مصدوم به بیمارستان و آغاز مراحل درمانی، متاسفانه همکار واحد تهویه پتروشیمی شهید تندگویان ساعاتی قبل درگذشت، بیان کرد: درگذشت همکار سختکوش و ساعی واحد تهویه را به خانواده وی به نمایندگی از مدیریت و کارکنان شرکت پتروشیمی شهید تندگویان تسلیت عرض می کنم.

سخنگوی شرکت پتروشیمی شهید تندگویان با اعلام اینکه دلایل این حادثه، وقوع آتش سوزی و یا انفجار در هیچ کدام از خطوط تولید و واحدهای بهره‌برداری که منجر به اختلال در تولید شود، نبوده است، خاطرنشان کرد: هم اکنون تولید در پتروشیمی تندگویان مطابق با برنامه در حال انجام بوده و وقوع انفجار و هرگونه انفجار یا آتش‌سوزی را قویا تکذیب می‌کنیم.

لازم به ذکر است که واکنش دیرهنگام روابط عمومی پتروشیمی شهید تندگویان و تاکید موکد مبنی بر ادامه تولید در این شرکت، در کانال های اجتماعی منطقه، انتقادهایی را به دنبال داشت.

 


انتهای پیام/Source link