1534232 765

گزارش وزیر کشور از آخرین وضعیت حادثه قطار و متروپل


1534232 765

 

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، احمد وحیدی با بیان اینکه علل حادثه قطار طبس همچنان در حال بررسی است، گفت: احتمالات مختلفی درباره علل‌ وقوع مطرح شده که در کمیسیون مربوط به راه آهن و وزارت راه و شهرسازی مورد ارزیابی قرار می‌گیرد.

وزیر کشور افزود: باید به دقت اظهارات مربوط به شواهد عینی، راننده بیل مکانیکی، لوکوموتیو و مسافران بررسی و مسائل فنی هم ارزیابی شود تا دلایل قطعی وقوع این حادثه دلخراش مشخص شود.

وزیر کشور همچنین درباره آخرین اقدامات انجام شده در محل حادثه متروپل گفت: عمده افرادی که در حادثه متروپل در زیر آوار گرفتار شده‌ بودند، خارج شده‌اند ولی با این وجود اعلام شده است که در صورت مراجعه افراد و درخواست برای جست‌وجو همچنان عملیات در این زمینه ادامه می‌یابد.

وحیدی یادآور شد: آوارهای‌ بخش زیرزمین برداشته شده است و پیکر افرادی که در فروشگاه‌ها و در محوطه گرفتار شده بودند نیز پیدا شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه عملیات جست‌وجو در طبقات هم پایان یافته است، تصریح کرد: از این مرحله به بعد مراحل تخریب باقی مانده ساختمان ادامه خواهد یافت و در فرصت قابل قبولی شرایط منطقه برای استفاده کسبه و مردم ساکن‌ در این محدوده به حالت عادی بازگردد.Source link

خواندن  چاقوکشی برای کارشناس اورژانس حین کمک به مصدوم تصادف/ عکس