گره خوردن سرنوشت قهرمان لیگ بیست و یکم به صنعت نفت آبادان و منصوریان


گره خوردن سرنوشت قهرمان لیگ بیست و یکم به صنعت نفت آبادان و منصوریان

صنعت نفت آبادان در 4 بازی حساس باید به مصاف مدعیان لیگ بیست و یکم برود.


به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ برتر خلیج فراس در فصل بیست و یکم با حضور مدیران سازمان لیگ و عوامل تیم های لیگ برتری انجام شد و تیم های حاضر در لیگ بیست و یکم حریفان خود را در این دوره از مسابقات لیگ برتر خلیج فارس شناختند.

این درحالی است که صنعت نفت آبادان که علیرضا منصوریان به تازگی هدایت این تیم لیگ برتری را بر عهده گرفته است قرار است در هفته نخست این رقابت‌ها در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف ذوب اهن اصفهان برود.

اما نکته قابل توجه در قرعه صنعت نفت آبادان در لیگ بیست و یکم آنجاست که این تیم در از هفته پنجم تا نهم باید به مصاف 4 تیم مدعی برود. در هفته پنجم صنعت در آبادان پذیرای گل گهر خواهد بود و در ششم در ورزشگاه آزادی باید به دیدار پرسپولیس برود. شاگردان منصوریان بعد از بازی با پرسپولیس در جدالی حساس در ورزشگاه خانگی خود باید در برابر استقلال تهران به میدان بروند. 

صنعت نفتی ها بعد از این سه دیدار حساس خود باید دو هفته بعد یعنی در هفته نهم در ورزشگاه نقش جهان باید به مصاف شاگردان محرم نویدکیا برود. صنعت نفتی ها علاوه بر اینکه در این 4 هفته کار سختی در برابر حریفان خود دارند می توانند تاثیر بسزایی در مشخص کردن قهرمان لیگ بیست و یکم داشته باشند. 

photo_۲۰۲۱-۱۰-۰۳_۱۱-۱۱-۱۹


انتهای پیام/Source link

خواندن  سونامی گردشگری با ریشه کنی کرونا و واکسیناسیون/در گردشگری سهم قابل قبولی نداریم؛ خلاهای قانونی رفع شود