5595188

گازرسانی به روستای هزار جریب نکا بزودی صورت می گیرد


به گزارش خبرآنلاین از مازندران، عبدالرضا بابایی با اشاره به سفر استاندار مازندران و مدیران کل در سفر روز نخست نوروز امسال به نکا، اظهار داشت: در این سفر با هدف بررسی و احصا مشکلات منطقه هزارجریب، مصوبات متعددی در حوزه‌های مختلف به تصویب رسید که یکی از آن‌ها باتوجه به مطالبات مردم، اتمام پروژه گازرسانی به منطقه هزارجریب بود که با دستور استاندار در دستور کار قرار گرفت.

او ادامه داد: اکنون پس از گذشت بیش از ۲ ماه از سفر نماینده عالی دولت به اتفاق مدیران ستادی و دستگاه‌های اجرایی مازندران به نکا، و با همکاری شرکت گاز استان، این مطالبه به‌حق مردم به ثمر نشست.

فرماندار نکا با اعلام اینکه طرح گازرسانی به هزارجریب نکا با اعتباری بیش از ۲۵ میلیارد تومان به پایان رسیده‌است، افزود: قرار بود روز جمعه ۲۰ خرداد ماه مراسم رسمی در این خصوص برگزار شود که تصمیم گرفتیم برای کیفیت بهتر این اقدام بزرگ که هدیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به مردم در راستای توزیع عادلانه منابع است، در زمان مناسب‌تری صورت بگیرد.

رئیس شورای تامین شهرستان نکا، گازرسانی به مناطق هزارجریب نکا را یک قدم مهم و ارزشمند برای توسعه و رفاه مردم شرق مازندران دانست که همه از برکات آن استفاده می‌کنند.

بابایی در پایان اعلام کرد: آیین افتتاح این پروژه که ۱۲ روستا را شامل می‌شود و در واقع جشن گازرسانی به نکا است، به‌زودی با حضور سید محمود حسینی‌پور استاندار مازندران و مسوولان استانی و شهرستانی انجام می‌شود.

در این طرح گازرسانی؛ روستاهای چرمی، تلم، سیکا، مرس کوچک، مرس بزرگ، سنگر، اسماعیل‌محله، کفرات، رودبار محله، کچپ‌محله، سفیدکوه و ارم از نعمت گاز برخوردار شدند.

خواندن  افزایش نسبی دما در نوار شمالی کشور

46Source link