5436975

کیهان: آقای پیمان جبلی در صداوسیما انقلاب کند و سلبریتی هایی را دعوت کند که متعد به ارزشها باشند/ چرا به سلبریتی ها اینقدر پول می دهید؟


نمونه بسیار ملموس آن را در جریان برگزاری رقابت‌های فوتبال جام جهانی 2014 برزیل و 2018 روسیه و آن برنامه ورزشی خاص دیدیم که حضور برخی از چهره‌های ورزشی مسئله‌دار در برنامه ورزشی مورد نظر بود که چالش‌های فراوانی را بر صدا و سیما تحمیل کرد و موجب بروز مشکلاتی برای رسانه ملی شد و مجری آن برنامه ورزشی هم از ادامه اجرای آن برنامه محروم شد. اخیرا نیز خبری در رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اعطای مبلغی کلان به دو فوتبالیست برای حضور چند دقیقه‌ای در یک برنامه تلویزیونی!
به هرحال این‌گونه موارد هم‌اکنون هم در برنامه‌سازی در صداوسیما ادامه دارد که می‌طلبد که در دوران تحول در سازمان صدا و سیما و تغییرات مدیریتی که در این رسانه شکل گرفته بساط چنین ‌اندیشه و نگرشی برچیده شود و تولید برنامه‌ها به نیروهای متدین، متعهد، متخصص و انقلابی سپرده شود.
یقینا این امید هست که در دوره تحول رسانه ملی و مدیریت آقای پیمان جبلی، شاهد وقوع انقلابی در برنامه ‌سازی در رسانه ملی باشیم که یک مورد آن حضور برنامه سازانی با عملکرد متعهدانه که به مردم احترام می‌گذارند و در این راستا برای حفظ آرمان‌های نظام و ارزش‌های دینی‌مان تلاش می‌کنند که فضای برنامه‌سازی را پاک نگه دارند و از سلبریتی‌هایی دعوت کنند که متعهد، معتقد به ارزش‌های نظام و پای‌بند به ارزش‌های اسلام و انقلاب هستند.

21302Source link

خواندن  هشدار خوانساری در خصوص فرار سرمایه/ ورود سرمایه‌گذاران خارجی فعلا ناممکن است