1528216 441

کنکور، آموزش و پرورش را بی خاصیت کرده است


1528216 441

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، سعید رضا عاملی دبیرشورای عالی انقلاب فرهنگی در برنامه صف اول با تشریح اقدامات شورای عالی انقلاب فرهنگی درتصویب سند تحول این شورا، از تشکیل ۵ جلسه صحن شورای انقلاب فرهنگی و بیش از ۲۲ جلسه کارگروه برای بررسی و تدوین این سند خبر داد.

وی توجه به فضای مجازی را به عنوان یکی از محور‌های سند تحول خواند و گفت: نوع رویکرد شورا در مواجهه با فضای مجازی را تقویت مسئولیت اجتماعی و تقویت سطح سواد و کیفیت استفاده از فضای مجازی دانست. عاملی با اشاره به افزایش طلاق در سطح جامعه و خانواده‌های تک سرپرست، کاهش آسیب‌های اجتماعی را یکی از اولویت‌های اصلی تحول شورای انقلاب فرهنگی اعلام کرد.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه از شرایط نامطلوب نسبت تعداد پزشک به جمعیت کشور خبرداد و گفت: تردیدی نیست که ایران یکی از بهترین کیفیت‌های پزشکی در جهان را دارد و جامعه پزشکی ما یکی از افتخارات ما است، اما سیاست‌هایی که پایتخت نشینی را تقویت می‌کند نمی‌تواند تامین کننده عدالت باشد.

وی درباره مصوبه کنکور شورای عالی انقلاب فرهنگی و چرایی تصویب آن گفت: سیاست کنکور آموزش و پرورش را بی خاصیت کرده است و آموزش و پرورش و کیفیت معدل دانش آموز حذف شده و همچنین نقش دانشگاه را نیز حذف کرده است.Source link

خواندن  آموزش آنلاین و رایگان تئوری موسیقی کلاسیک غربی