1434121 930

کمپین ضدواکسن برخلاف سیاست‌های کلی نظام است


1434121 930

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، «عبدالحسین روح الامینی» در نشست علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: آنچه امروز درباره واکسیناسیون توسط برخی از نمایندگان مطرح شد سبب ایجاد پاردوکس در افکار عمومی می‌شود.

نماینده مردم تهران با تاکید بر اینکه زدن واکسن در کشور اجباری نیست، گفت: فردی می‌تواند خود را در روستا یا خانه‌ای دور از جامعه، قرنطینه کند و واکسن هم نزند؛ اما وقتی نظامات و سیاست‌هایی در جامعه برای حفظ اجتماع و سلامت عموم وضع می‌شود برای اجرای آن باید دقت کافی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه ممکن است واکسن کرونا عارضه‌هایی به دنبال داشته باشد، اظهار داشت:، اما عوارض واکسن کرونا از عوارض آلودگی هوا در تهران بسیار کمتر است. آیا خطرات ناشی از انتشار مواد لنت ترمز در هوا و گاز‌های سمی که میلیون‌ها انسان را در معرض خطر قرار می‌دهد، کمتر از عوارض یک واکسن است؟

روح الامینی تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب نظامات واکسیناسیون و پروتکل‌های بهداشتی در کشور را به شدت را رعایت می‌فرمایند؛ حتی مراسم‌هایی که در حسینیه امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، ایشان به تنهایی در آنجا حاضر می‌شوند.

نماینده مردم تهران با بیان اینکه همه باید به قوانین احترام بگذاریم، خاطرنشان کرد: در غیر این صورت فردی می‌تواند ادعا کند چرا باید پشت چراغ قرمز منتظر بمانم، این حق من است که عبور کنم! لذا کمپین ضد واکسن برخلاف سیاست‌های کلی نظام، قوانین عقلانی بهداشتی درمانی و منویات مقام معظم رهبری است.Source link

خواندن  تشریح خدمات درمانی رایگان برای زوج‌های جوان نابارور