5682255

کمپین اخراج دراگان اسکوچیچ در فضای مجازی/عکس

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ایران در مسیر آماده سازی جام جهانی قطر، برنامه مشخصی ندارد و در پنجره اول فیفا فقط با تیم دوم الجزایر بازی کرد و باخت. در این بین دراگان اسکوچیچ، سرمربی کروات تیم ملی هم به خاطر بعضی تصمیم‌ها شدیدا مورد انتقاد قرار گرفته است. همین موضوع و بی برنامگی تیم ملی، باعث شده تا هواداران خواهان اخراج اسکوچیچ شوند و با راه اندازی هشتگ اخراج او در فضای مجازی، به دنبال این هستند تا صدای خود را به مسئولان فوتبال ایران برسانند.

بسیاری دلیل برگزار نشدن بازی دوستانه را مشخص شدن وضعیت تیم ملی و بار فنی ضعیف می دانند. تنها کاربران اینستاگرام خواهان اخراج سرمربی تیم ملی نیستند و این هشتگ در توییتر هم به راه افتاده است. همچنین کاربران از پیشکسوتانی که از ابقای اسکوچیچ در تیم ملی می گویند هم انتقاد کرده اند و بسیاری از آنها را دارای سابقه نه چندان درخشان در فوتبال ایران می دانند.

کمپین اخراج دراگان اسکوچیچ در فضای مجازی/عکس

صحبت دیگری که این روزها مطرح می شود بازگشت کارلوس کی روش به تیم ملی است. برخی فوتبالدوستان حضور کی روش در ایران را بهترین اتفاق برای تیم ملی می دانند. با این اوصاف کار دراگان اسکوچیچ برای جلب اعتماد فوتبال دوستان ایرانی بسیار سخت خواهد بود. چند ماه مانده به جام جهانی بخش بزرگی از فوتبالدوستان خواهان حضور یک مربی بزرگ و نامدار روی نیمکت تیم ملی در قطر هستند. اخباری که از اردوی قطر به گوش رسید حکایت از این داشت که تعدادی از ستاره های تیم ملی نیز به توانایی مرد کروات اعتماد ندارند و خواهان تغییر این سرمربی شده اند و به نظر می رسد کمپین اخراج اسکوچیچ از رختکن تیم ملی به فضای مجازی فارسی زبان رسیده است.

البته اسکوچیچ هنوز در فوتبال ایران حامیانی هم دارد و بخشی از هواداران فوتبال به خاطر نتایج درخشان این سرمربی کروات در مقدماتی جام جهانی از او حمایت می‌کنند. نفراتی چون سردار آزمون و شجاع خلیل‌زاده هم به صورت علنی از دراگان اسکوچیچ حمایت کرده‌اند و این هجمه‌ها علیه او را عادلانه نمی‌دانند. در این بین بعضی پیشکسوتان هم هنوز حامی سرمربی کروات هستند و بر این باورند او شایسته حضور در تیم ملی است.

خواندن  پرواز اعضای تیم ملی به ترکیه لغو شد

باید دید در نهایت چه اتفاقی برای نیمکت تیم ملی رخ خواهد داد و فدراسیون فوتبال در قبال اسکوچیچ چه تصمیمی خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید:

[ad_2]

Source link