1499587 890

کشف و ضبط ۸۰۰ هزار عدد مواد محترقه در استان ایلام


1499587 890

به گزارش «تابناک» به نقل از مهر، سردار دلاور القاصی مهر عنوان کرد: با اقدام به موقع مأموران انتظامی و تنها در یک عملیات موفق پلیسی، ۶۹۴ هزار عدد مواد محترقه در شهرستان هلیلان کشف شده است.

وی افزود: ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار انواع مواد محترقه در سطح استان کشف شده است.

فرمانده انتظامی استان ایلام ادامه داد: ساخت، خرید و فروش، حمل و توزیع مواد محترقه و منفجره ممنوع بوده و جرم محسوب می‌شود و تکلیف برخورد با این افراد در قانون به صراحت مشخص شده است و پلیس برابر قانون با مخلان نظم و امنیت برخورد خواهد کرد.

سردار القاصی مهر با بیان اینکه اغلب افراد آسیب دیده در چهارشنبه آخرسال کودکان و نوجوانان هستند، یادآور شد: می‌طلبد خانواده‌های عزیز، در ایام پایانی سال، به ویژه چهارشنبه آخر سال، نظارت و مراقبت بیشتری نسبت به فرزندان خود داشته باشند تا دچار آسیب و خطرات احتمالی استفاده از مواد محترقه خطرناک نشوند.

فرمانده انتظامی استان ایلام از مردم خواست در صورت مشاهده یا اطلاع از فعالیت فرد یا افرادی که در زمینه تولید و توزیع مواد محترقه فعالیت می‌کنند بلافاصله موضوع را از طریق سامانه پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.Source link

خواندن  افشای سند محرمانه از توافق آمریکا و دولت عراق/ دیدار فرستاده ویژه پوتین با ولی‌عهد سعودی/ کشته شدن دستیار بن لادن در یمن/ بازتاب دیدار روسای جمهوری ایران و روسیه در رسانه های آمریکا