1403317 506

کرونا در خوزستان بیداد می‌کند


1403317 506

به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، قاسم سلیمانی‌دشتکی در پایان نشست کمیته پشتیبانی قرارگاه حضرت امیرالمومنین (ع) که شنبه شب با حضور نماینده ولی فقیه در خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: وضعیت کرونا در استان خوزستان بیداد می‌کند و خوزستان از لحاظ تعداد بیماران بستری و فوتی، شرایط خوبی ندارد.

وی افزود: به همین جهت از مدیران شرکت‌های بزرگ اقتصادی و صنعتی در استان خوزستان دعوت کردیم و خدمت نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز بودیم و از این مدیران خواستیم در بخش‌های مختلف به ما کمک کنند.

استاندار خوزستان بیان کرد: این کمک‌ها در سه بخش پیش‌بینی شد یکی در بخش کمک‌های مومنانه به اقشار ضعیف جامعه، یکی کمک به قرارگاه طرح شهید سلیمانی جهت تامین اتومبیل و سایر ملزومات و یک بخش هم برای کمک به مجموعه علوم پزشکی استان خوزستان در نظر گرفتیم که نیازهای خود از جمله کپسول اکسیژن، ماسک، محلول ضد عفونی و سایر لوازم حفاظت شخصی و دیگر امکانات پزشکی را تامین کنند.

وی افزود: خوشبختانه شرکت‌ها اعداد و ارقام خوب و مناسبی را تقبل کردند و ان‌شاءالله این کمک‌ها ساماندهی و توزیع خواهد شد.

سلیمانی‌دشتکی گفت: از همه خیران و نیکوکاران و مومنان تقاضا می‌کنیم که در این برهه سخت به مجموعه بهداشت و درمان و طرح شهید سلیمانی در استان خوزستان کمک مومنانه داشته باشند.

وی تصریح کرد: هم‌اکنون در بیمارستان‌های استان خوزستان در بخش تخت‌های آی‌سی‌یو ۴۵۰ نفر بستری هستند و در تخت‌های عادی هم حدود ۲۱۰۰ بستری داریم و از همه مردم تقاضا می‌کنم هر کس که می‌تواند کمک مالی داشته باشد، به علوم پزشکی و طرح شهید سلیمانی کمک کند.

خواندن  حضور مدافع خارجی مدنظر استقلال در تست پزشکیSource link