1414036 465

کاهش دما و بارندگی در نوار شمالی کشور


1414036 465

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، «کبری رفیعی» روز شنبه درباره آخرین وضعیت جوی کشور افزود: بارش ها در نوار شمالی در پی ورود سامانه بارشی به کشور تا عصر امروز هم ادامه دارد.

وی گفت: همزمان وزش باد شدید موقت و کاهش محسوسِ دما در مناطقی نظیر سواحل خزر، شمال آذربایجان شرقی و غربی، ارتفاعات البرز و خراسان شمالی و رضوی پیش‌بینی می‌شود که با رگبار باران نیز همراه است.

به گفته کارشناس سازمان هواشناسی، امروز و فردا در غرب و شمال غرب کشور، وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک در ساعت بعد از ظهر و اوایل شب پیش بینی می شود.

رفیعی اظهارکرد: در نوار شرقی کشور وزش باد شدید رخ داده و در استان‌های خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و جنوب خراسان رضوی خیزش گرد و خاک و پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: روزهای یکشنبه و دوشنبه بارش پراکنده در سواحل جنوبی کشور همراه با کاهش دما ادامه دارد که در اردبیل تا ۱۵ درجه و در سواحل خزر نیز ۶ تا ۷ درجه خواهد بود.

وی گفت: آسمان تهران امروز صاف تا قسمتی ابری گاهی با وزش باد پیش‌بینی می‌شود. هوای تهران امروز ۳۵ درجه سانتیگراد است که نسبت به دیروز ۲ درجه خنک تر شده است.Source link

خواندن  دانلود قسمت 13 زخم کاری کامل | دانلود قسمت سیزدهم سریال زخم کاری با لینک مستقیم