زاده مشکینی

پیشنهادات کمیسیون امنیت ملی به مسئولان مذاکره کننده منتقل می‌شود


پیشنهادات کمیسیون امنیت ملی به مسئولان مذاکره کننده منتقل می‌شود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آنچه در وین اتفاق افتاد در چارچوب استراتژی کلی نظام بوده و در این میان پیشنهادات خوبی هم مطرح شد که قرار است توسط رییس کمیسیون به مسئولان مربوطه منتقل شود.


به گزارش ایلنا، محمود عباس‌زاده مشکینی در توضیح نشست روز یکشنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به خبرنگاران گفت: بررسی مذاکرات وین نخستین دستورکار اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بود تا مشخص شود استراتژی و راهبرد کشور با واقعیت صحنه چه میزان تطبیق دارد و چه کارهایی باید انجام داد.

وی با بیان اینکه تحلیل‌ها، نظرات و ارزیابی‌ها نشان می‌دهد آنچه در وین اتفاق افتاده در چارچوب استراتژی کلی نظام بوده و جمهوری اسلامی ایران در موقعیت برتر قرار دارد، اظهار داشت: پیشنهادات خوبی هم مطرح شد که قرار است توسط رییس کمیسیون به مسئولان مربوطه منتقل شود.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: همچنین بررسی طرح نمایندگان با موضوع تشکیل سازمان پدافند غیرعامل در مجموعه ستاد کل نیروهای مسلح هم از دیگر دستور کارهای اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس قرار داشت.

به گفته عباس‌زاده مشکینی، مواد و تبصره‌های این طرح مورد تصویب قرار گرفت و در روزهای آینده به هیات رییسه مجلس ارسال می‌شود تا برای تصویب نهایی در صحن علنی ارائه شود.


انتهای پیام/Source link

خواندن  اطلاعیه علوم پزشکی اهواز درباره تجمع انتخاباتی دیروز/ دعوت عمومی در برنامه انتخاباتی رئیسی رعایت پروتکل‌های بهداشتی را تحت‌الشعاع قرار داد