53596 334

پیام وزیر ورزش و جوانان خطاب به تیم زیر ۲۳ سال ایران


پیام وزیر ورزش و جوانان خطاب به تیم زیر ۲۳ سال ایران

وزیر ورزش و جوانان به مناسبت سه موفقیت پی در پی فوتبالیست های جوان کشورمان در مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ٢٣ سال آسیا، پیامی را صادر کرد.


به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ پیام دکتر سید حمید سجادی به مناسبت راهیابی تیم فوتبال زیر ۲۳ سال به جام ملت های آسیا به شرح زیر است :

بِسْم الله الرحمن الرحیم

تیم فوتبال زیر ۲۳ سال ایران به امید یک ملت تبدیل شده و آغاز خوبی را برای رؤیای رسیدن به المپیک سپری کرده تا باز هم هیجان فوتبال را با هدف پایان انتظار طولانی در المپیک ٢٠٢٤ پاریس دنبال کنیم.

رقابت های تاجیکستان، نمایی از توانمندی فوتبال ایرانی را در ساق های جوانان این مرز و بوم به منصه ظهور رساند و جواز حضور در مرحله نهایی رقابت‌های زیر ٢٣ سال آسیا را به دست آورد.

بی شک رویای المپیک برای فوتبال دوستان ایرانی خاطره‌ای دور و دراز است و امیدوارم این تیم بتواند آرزوی علاقه‌مندان را بعد از بیش از چهار دهه که از المپیک ١٩٧٦ مونترال می گذرد، برآورده سازد.

ضمن تبریک این موفقیت به مردم ایران و قدرشناسی از تلاش ملی پوشان و افتخارآفرینی مهدی مهدوی‌کیا در کسوتی جدید و برازنده، از برنامه ریزی فدراسیون و کادر فنی تشکر می کنم.

حمایت از این تیم برای رسیدن به المپیک پاریس، در دستور کار وزارت ورزش و جوانان است و امیدوارم با اقتدار برای رقابت های مرحله نهایی آماده شوند تا یک اتفاق تاریخی دیگر در فوتبال ملی، نصیب ملت بزرگ ایران شود.

خواندن  سجادی: ورزشی هستم و درد ورزشکاران را با تمام وجود احساس می‌کنم/ کم مانده بود اتهام جاسوسی به من زده شود

سید حمید سجادی

وزیر ورزش و جوانان


انتهای پیام/Source link