IMG 20220526 153035 506

پیام احساسی زلاتان پس از قهرمانی در سری آ(عکس)


پیام احساسی زلاتان پس از قهرمانی در سری آ(عکس)

مهاجم سوئدی تیم میلان زانوی مصدومش را تحت عمل جراحی قرار داد و برای چند ماه از میادین دور خواهد بود.


به گزارش ایلنا، در هفته پایانی سری آ تیم میلان با شکست ساسولو موفق شد جلوتر از اینتر به عنوان قهرمانی دست پیدا کند. شاگردان استفانو پیولی به طلسم ۱۱ ساله عدم کسب جام قهرمانی در مسابقات ایتالیا پایان دادند.

در این فصل زلاتان ایبراهیموویچ، کاپیتان سوئدی تیم میلان به دلیل مصدومیت در اکثر مسابقات غایب بود و روز گذشته فرصتی به دست آورد تا زانوی مصدومش را تحت عمل جراحی قرار بدهد.

زلاتان که گفته بود تصمیم به کسب عنوان قهرمانی با میلان را دارد، در پیامی اعلام کرد که طی شش ماه مصدومیت سنگینی را متحمل بوده اما اکنون از به دست آوردن جام و یک زانوی جدید خوشحال است.

زلاتان با انتشار تصویری از زانوی تحت مداوا قرار گرفته خود، نوشت: «در شش ماه گذشته بدون ACL(رباط صلیبی) در زانوی چپم بازی کردم. زانو متورم به مدت شش ماه. در شش ماه گذشته فقط 10 بار توانستم با این تیم تمرین کنم. بیش از 20 تزریق در شش ماه انجام شد. زانو را یک بار در هفته به مدت شش ماه خالی می‌کردم(منظور از مایعات اضافی). داروهای مسکن هر روز به مدت شش ماه. از شدت درد شش ماه به سختی خوابیدم. هرگز در داخل و خارج از زمین اینقدر رنج نبرده بودم. من چیزی غیرممکن را به چیزی ممکن تبدیل کردم. در ذهنم فقط یک هدف داشتم، اینکه هم تیمی ها و مربیانم را قهرمان ایتالیا کنم زیرا به آنها قول داده بودم. امروز یک ACL جدید و یک جام دیگر دارم.»

خواندن  تعطیلی پنج شهر لرستان به دلیل آلودگی هوا

IMG_20220526_153045_271


انتهای پیام/Source link