1444403 627

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا یسان


انتخاب بهترین دستگاه تصفیه هوا یسان ( جشنواره پاییزی )

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا یسان

حال پس از گذشت ماه ها، راهکار های مختلفی در جهت درمان و پیشگیری از ابتلا به بیماری های تنفسی ویروسی از جمله کرونا ارائه شده که استفاده از دستگاه تصفیه کننده هوا یکی از این راه حل هاست.

آلودگی هوا خطرات بسیار گوناگونی را برای ما داشته است. استفاده از دستگاه تصفیه هوا با کیفیت به عنوان یکی از مهمترین راهکارهای مقابله با آلودگی هوا به شمار می رود؛ برخی از مصرف کنندگان که می خواهند راهکاری مطمئن را به منظور بهبود کیفیت هوا به کار بگیرند، کاربرد دستگاه‌های تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوا را با  هم یکسان می‌دانند،  اما این دو دستگاه کاربردهای متفاوتی باهم  دارند.

دستگاه تصفیه هوا موجب پاکسازی هوا و حذف آلاینده ها خواهد شد و دستگاه اکسیژن ساز سبب افزایش میزان غلظت اکسیژن هوا  می‌شود .این دستگاه کاربردهای خاص و پزشکی دارد و معمولاً در بیمارستانها و خانه‌های که بیماران با مشکلات تنفسی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تصفیه هوا ویروس کش نیز نام دیگر دستگاه تصفیه هوا است که موجب از بین بردن ویروس ها می شود.

برای مشاهده شرایط خرید و قیمت دستگاه تصفیه هوا و ضد عفونی کنننده یسان می توانید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://yesontech.co/products/

آلاینده های زیادی در محیط های بسته و فضاهای پوشیده وجود دارند. عوامل مختلفی از جمله شوینده ها، ویروس ها، رنگ ها و غیره این آلاینده ها را ایجاد می کنند. اگر این ذرات و آلاینده ها وارد بدن انسان شوند قطعاً خطرات بسیار زیادی را برای سلامتی ما خواهند داشت و به همین جهت برای حذف این آلاینده ها باید اقدامات جدی از جمله خرید دستگاه تصفیه هوا صورت بگیرد تا موجب بهبود کیفیت هوای محیط گردد.

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا یسان

شاید فکر کنید افرادی که در سلامت کامل هستند نیازی به استفاده از دستگاه تصفیه هوا نداشته‌ باشند اما این تفکر اشتباه بوده و ممکن است آلودگی هوا در دراز مدت سبب ایجاد بیماری‌های خطرناک گردد . با وجود اینکه ما ساعت های طولانی را در محیط های بسته همچون محل کار می‌گذرانیم باید روش‌های مقابله با اثرات مخرب و زیان آور آلودگی هوا را به کار بگیریم.

خواندن  افتتاح پروژه بزرگ مجموعه پلهای شهید سلیمانی اصفهان توسط وزیر راه و شهر سازی

برای اینکه کیفیت مناسب هوای محیط را تضمین کنیم نیاز به استفاده از دستگاه تصفیه هوا خوب داریم؛ در واقع وقتی که ما در محیطی با هوای سالم حضور پیدا کنیم ریسک مبتلا شدن به بیماری های تنفسی کاسته خواهد شد و قطعا زمانی که ما با حجم آلاینده های کمتری در طول روز روبرو باشیم از سلامت بیش تری برخوردار خواهیم بود.

استفاده از دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوا که متعلق به شرکت های معتبرو شناخته شده نباشد ممکن است سلامت شما را به خطر بیاندازد.

اهمیت استفاده از تکنولوژی پلاسمای سرد در دستگاه های تصویه هوا

دستگاه های تصفیه هوا و ضدعفونی کننده که دارای فیلترهای فعال یا اکتیو (فیلتر سل پلاسمای سرد) و فیلترهای غیرفعال (فیلتر ماورا بنفش یا فتوکاتالیستی) می باشند ؛ آلاینده های بیولوژیک نظیر ویروس ها، قارچ ها، باکتری ها و…. را تا 99.9% می توانند از بین ببرند و موجب تمیزی هوا و ضدعفونی آن  شوند. 

دستگاه های تصفیه کننده و ضدعفونی کننده هوا که از بهترین نمونه ها هستند به کمک فناوری پلاسمای سرد کار می کنند که در چنین نمونه هایی، تولید اکسیژن تازه به واسطه تولید 5 نوع اکساید متفاوت انجام می شود.

انواع فیلتر دستگاه تصویه هوا

فیلترهای دستگاه های تصفیه هوا شامل انواع مختلفی بوده که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. فیلترماورابنفش
  2. فیلترنانوتالیستی
  3. فیلترجی4

آشنایی با شرکت دانش بنیان یسان و محصولات این شرکت

شرکت پویا فن آوران یسان یک شرکت دانش بنیان است که توانسته به موفقیت های بزرگ و تجربه های موفق دست پیدا کند. این شرکت با سابقه ۱۵ ساله کاری خود اقدام به ارائه محصولات با کیفیت و مقرون به صرفه در خصوص دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی هوا  کرده است. 

خواندن  فروزان: هر بازیکنی اشتباه می‌کند، می‌گویند تبانی است(ویدیو)

این شرکت تمامی تلاش خود را به کار گرفته است تا رضایت مشتریان عزیز را به دست بیاورد؛ به همین جهت در مجموعه خود از متخصصین و کارشناسانی استفاده نموده که آشنا به فناوری پلاسمای سرد هستند و تمرکز ویژه ای را بر روی توسعه و تجاری سازی فناوری نانو نهاده اند.

همچنین برای دستگاه های تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوای ایروسان از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی و فن آوری ها استفاده می کند تا محصولات آن ،مورد رضایت مشتری قرار بگیرد.

شرکت پویا فناوران یسان هم اکنون دارای چندین محصول دانش بنیان بوده و خوشبختانه خیلی سریع در حوزه دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی هوا و توسعه کمی و کیفی فناوری پلاسمای سرد به موفقیت رسیده است.

این شرکت دارای مجوزهای متعددی از قبیل مجوز CE اتحادیه اروپا، مجوز IMED وزارت بهداشت و درمان، مجوز وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، مجوز دانشگاه امیرکبیر و مجوز دانشگاه صنعتی اصفهان می باشد که شما با اطمینان بیشتری برای خرید دستگاه تصفیه هوا میتوانید اقدام کنید.

ویژگی های دستگاه تصفیه هوا یسان

بورس دستگاه تصفیه هوا که توسط این شرکت ارائه می شود شامل خدمات پس از فروش می باشد که برای تمامی دستگاه های یسان تا یک سال به صورت رایگان و در نهایت تا 10 سال ارائه می گردد.

فناوری سل پلاسمای سرد به نوعی در دستگاه های یسان قرار داده شده که سل پلاسمای سرد را با آنالیز غلظت یونهای موجود در هوا خاموش و روشن مینماید به همین جهت شما به شکل دستی نمیتوانید این فرآیند خاموش/ روشن کردن را انجام بدهید. به منظور اطلاع دقیق از قیمت دستگاه تصفیه هوا به وب سایت شرکت یسان به نشانی https://yesontech.co/ مراجعه نمایید.

خواندن  آمریکا با راهبرد تنش‌زایی، بحران‌آفرینی می‌کند

خرید دستگاه تصفیه هوا مدل Y-300 در طرح ویژه مدارس شرکت دانش بنیان یسان

افرادی که به دنبال خرید دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده هوا مدل Y-300 هستند اما با قیمت این محصول مشکل دارند می‌توانند در طرح فروش ویژه دستگاه یسان مدل Y-300 با تخفیف 2 میلیون تومانی یعنی با پرداخت 14 میلیون تومان ( بجای 16 میلیون تومان) صاحب این دستگاه ارزشمند شوند و البته از همه مهم تر این محصول با ارسال رایگان و نصب در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

افرادی که تا پایان آبان ماه 1400 دستگاه تصفیه هوا یسان را خریداری کنند علاوه بر اینکه از تخفیف طرح فروش ویژه یسان بهره مند می شوند، هم چنین در قرعه کشی یک دستگاه تصفیه هوا Y-60 نیز شرکت داده می شوند.

دستگاه تصفیه هوا مدل Y-300 گزینه ی بسیار مناسبی برای کلاس های درس بوده و میتواند فضایی با مساحت 100 تا 150 متر مربع را نیز پوشش بدهد. قطعا برای همه ی والدین عزیز مهم می باشد که فرزند دلبندشان در یک محیط عاری از آلودگی و ویروس حضور داشته باشد. با وجود شرایط کرونا و الودگی های هوایی ما باید به دنبال راهکارهایی از جمله خرید دستگاه تصفیه هوا و ضدعفونی کننده باشیم تا بتوانیم این دغدغه ها را تا حد بسیار زیادی کاهش بدهیم.

آدرس شرکت پویا فناوران یسان :

بزرگراه آزادگان، احمد آباد مستوفی، میدان پارسا، خیابان انقلاب، سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران (IROST)، سایت نانو، شرکت یسان

تلفن: 57416040-021

 

انتهای رپرتاژ آگهی/

 Source link