5668928

وینگر سابق پرسپولیس به لیگ برتر باز می‌گردد؟/عکس

[ad_1]

بعد از تقابل استقلال و نساجی که با تساوی بدون گل در مشهد به پایان رسید، عصر امروز شاگردان ساکت الهامی در ورزشگاه کارگران تهران در مصافی دوستانه به دیدار تیم دسته سومی یاران پاشا رفتند؛ هدف الهامی از این بازی دوستانه، میدان دادن به بازیکنان جوان و آن‌هایی بود که در مصاف با آبی‌پوشان پایتخت فرصت بازی پیدا نکرده بودند.

در بین بازیکنانی که امروز برای نساجی به میدان رفتند، یک چهره‌ی ویژه هم حضور داشت؛ حمیدرضا علی‌عسگری. بازیکن 31 ساله و سابق پرسپولیس که در سالیان گذشته در لیگ یک در تیم‌هایی چون بادران و گل‌ریحان بازی کرده و حالا امروز بعد از مدت‌ها مجدداً در مستطیل سبز دیده شد.

وینگر سابق پرسپولیس به لیگ برتر باز می‌گردد؟/عکس

علی‌عسگری که آخرین‌بار در لیگ برتر با تیم سیاه جامگان در لیگ هفدهم حضور داشت، مشخص نیست که آیا قرار است به جمع شاگردان ساکت الهامی به عنوان بازیکن آزاد اضافه شود یا صرفاً برای محک آمادگی جسمانی خود امروز در بازی دوستانه حضور داشته است.

فهرست نساجی برای جذب بازیکن جدید جا دارد و طی روزهای آینده مشخص می‌شود که ساکت الهامی قصد جذب این بازیکن 31 ساله و باتجربه را که سابقه‌ی حضور در پرسپولیس را هم در کارنامه‌اش دارد، خواهد داشت یا خیر.

بیشتر بخوانید:

[ad_2]

Source link

خواندن  واکنش دسته‌جمعی پرسپولیسی‌ها به تغییرات کادر فنی/عکس