5701846

وحدت و اراده ملی، راه برون‌رفت از مشکلات اقتصادی است


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قزوین در همایش بزرگ جهاد تبیین سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا، با اشاره به اهمیت جهاد تبیین در منظومه فکری رهبر معظم انقلاب بیان کرد: یکی از دلایل نهضت جهاد تبیین در منظومه فکری رهبر معظم انقلاب این است که حقایق و واقعیت‌های انقلاب اسلامی باید به نسلی که انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را ندیده و لمس نکرده‌اند، توسط جهادگران عرصه تبیین و روشنگری انتقال یابد.

او افزود: یکی از مؤلفه‌های اصلی جهاد تبیین، رسانه است و امروز هدف فضای مجازی ایجاد شک و تردید در افکار و اندیشه‌های نسل جوان انقلاب اسلامی است. از مهم ترین ملاحظاتی که باید مورد توجه جهادگران عرصه تبیین قرار گیرد، این است که این جنگ روایت‌ها، امروز مهم‌ترین بستر فعالیت خود را در فضای مجازی قرار داده است و در حقیقت، مختصات و میدان نبرد جنگ ترکیبی دشمن در فضای مجازی است.

سردار شریف، جهاد تبیین را بیان چرایی خصومت دشمنان با مردم و انقلاب اسلامی دانست و گفت: امام خمینی(ره) با اتکاء بر مردم و مبانی دینی، انقلاب خود را شروع کرد. امروز چرا همه دشمنان ما از نام امام خمینی(ره)، فرزندان امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب می‌ترسند؟ چرا امروز همه دشمنان دنبال هیاهوی تبلیغاتی و لجن‌پراکنی علیه انقلاب اسلامی هستند؟

او ادامه داد: در این فضای غبارآلود علیه انقلاب اسلامی، بهترین راهکار مقابله، جهاد تبیین است و جهاد تبیین، تبیین چرایی دشمنی دشمنان با مردم و انقلاب اسلامی است و همه مردم باید بدانند که در این رسالت بزرگ ،سربازان جهاد تبیین هستند.

خواندن  برخورد قاطع با سودجویان طرح اصلاح یارانه‌ها

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در پایان سخنان خود، به وحدت ملی و کمک همه مسئولان به دولت در مردمی‌سازی و عادلانه یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: وحدت ملی و مطالبه همه مردم در کشور باعث آزادسازی خرمشهر شد، تنها راه حل عبور از مشکلات اقتصادی و معیشتی، وحدت ملی، اراده ملی، همکاری و پشتیبانی مردم و اعتماد به مسئولان است که کمک و همکاری مردم و مسئولان در مردمی و عادلانه‌سازی یارانه ها می‌تواند زودتر منفعت را نصیب کشور کند، از این‌رو، یکی‌دیگر از محورهای جهاد تبیین این است که در خصوص موضوعات داخلی، جوسازی نکنیم؛ بلکه در راستای مقاومت هوشمند در برابر دشمنان، بر وحدت ملی تکیه کنیم و جهت‌گیری‌های ما در راستای جهت گیری‌ها و منویات رهبر معظم انقلاب باشد.Source link