1452939 344

هوای تهران همچنان ناسالم است


1452939 344

‌به گزارش «تابناک» به نقل از ایسنا، بنابر پیش‌بینی‌های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران، در صبح امروز (۳ آذرماه) با عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده‌ها طی ساعات گذشته و افزایش ترافیک صبحگاهی، کیفیت هوا در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار خواهد گرفت.

با افزایش تندی باد در طول روز تا حدودی از غلظت آلاینده‌ها کاسته خواهد شد. تداوم وزش باد مؤثر تا اواخر وقت چهارشنبه (۳ آذرماه) سبب پراکندگی آلاینده‌ها و به تبع آن بهبود کیفیت هوا در بیشتر مناطق خواهد شد.

کاهش تندی باد تا صبح روز پنجشنبه (۴ آذرماه) همراه با افزایش ترافیک صبحگاهی سبب افزایش غلظت ذرات معلق و کاهش کیفیت هوا در مناطق پرتردد می‌شود. پایداری جوی در طول روز به‌تدریج شرایط مناسب برای تجمع آلاینده‌ها را فراهم می‌کند.

با عدم وزش باد مؤثر تا شامگاه پنجشنبه (۴ آذرماه) و افزایش ترافیک در مناطق پرتردد افزایش غلظت آلاینده‌ها و برقراری وضعیت ناسالم به‌ویژه برای گروه‌های حساس دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۱۰ بود و کیفیت هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص هم‌اکنون «ذرات معلق کمتر از ۲.۵میکرون» با میانگین ۱۱۵ و کیفیت هوا در وضعیت ناسالم برای گروه‌های حساس است.Source link

خواندن  دولت مشکل FATF و نظام بانکی را حل کند/ از ظرفیت‌ سفارتخانه‌ها استفاده نکردیم/ بازارهای اطراف ما در سیطره ترکیه است