خطیب

هدف جهادی دولت، فراهم کردن رفاه بهتر و رفع گرفتاری مردم است

[ad_1]

هدف جهادی دولت، فراهم کردن رفاه بهتر و رفع گرفتاری مردم است

وزیر اطلاعات در کرج تاکید کرد: هدف جهادی دولت، فراهم کردن رفاه بهتر و رفع گرفتاری مردم است.


به گزارش ایلنا، حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب امروز دوشنبه در سفر به استان البرز و در دیدار با امام جمعه کرج با اشاره به اجرای طرح دولت در عادلانه کردن یارانه‌ها، گفت: با وجود همه سختی‌ها، این طرح اجرا و جلوی بسیاری از رانت‌ها و فساد‌ها در کشور، گرفته شد. 

وی با بیان اینکه وظیفه جهادی مسئولان، رفع گرفتاری مردم است، اظهار داشت: دلسوزان نظام وظیفه دارند با وحدت و همبستگی و با حرکت جهادی و ارزشی، خدمت فوق العاده‌ای به مردم ارائه کنند.

وزیر اطلاعات با اشاره به رویکرد دولت رئیسی، تصریح کرد: تمام همت و تلاش دولتمردان این است که خدمات مؤثری را به مردم ارائه بدهند و همه اقشار جامعه رایحه خدمت صادقانه را دریافت کنند و تلاش بر این است که وضعیت معیشت مردم، هرچه زودتر بهبود یابد.

خطیب ادامه داد: گسترش امنیت اجتماعی جامعه وظیفه دولتمردان و مسئولان با همراهی مردم است که امکانات و ظرفیت‌های موجود را بسیج کنند و علما و نخبگان هم می‌توانند با روشنگری و “بصیرت افزایی”، نقش موثری در مصون سازی جامعه ایفا کنند.

وی به نقش ائمه جمعه و ایجاد همدلی بین مردم و مسوولان و امید آفرینی در جامعه نیز اشاره و بر تداوم آن، تاکید کرد.

آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده ولی فقیه در استان نیز در این دیدار بر لزوم هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان و تبدیل تهدید‌ها به فرصت‌ها برای حل مشکلات جامعه تاکید و خاطرنشان کرد: باید با هم‌افزایی، تعامل و شناخت مسائل، شیطنت‌های دشمنان را شناسایی و مانع نفوذ شد.

خواندن  در فوتبال خوزستان به بومی‌گرایی اهمیت داده نمی‌شود

وی افزود: باید برای حل مشکلات با یک نگاه کلان از همه ظرفیت‌ها و فرصت‌های داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی استفاده کرد.

امام جمعه کرج با بیان اینکه سربازان گمنام امام عصر عجل‌الله تعالی فرجه الشریف با شناخت کامل و دقیق از اهداف استکباری و رصد دقیق اطلاعاتی، تحرکات دشمنان را زیر نظر دارند، ابراز داشت: دشمن هیچ گاه دست از دشمنی با انقلاب اسلامی برنمی‌دارد و از همه توطئه‌ها برای آسیب به ایران اسلامی استفاده می‌کند.

حسینی همدانی با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی سربازان امام زمان (عج)، بیان کرد: امنیت کنونی کشور مرهون جان فشانی‌ها، اقتدار و توان نیرو‌های مسلح و امنیتی است.

وزیر اطلاعات سپس با حضور در شورای تامین استان به تلاش‌های دشمنان برای نفوذ و ایجاد تفرقه در کشور اشاره و بیان کرد: بودجه سرویس‌های جاسوسی دشمنان از کل بودجه کشور بیشتر است.

وی به فشارها، تحریم ها، برخورد‌ها و فضاسازی‌های مطبوعاتی، رسانه‌ای و جنگ نرم دشمن اشاره کرد و یادآور شد: اقتدار و عزت ۴۳ ساله در حالی به وجود آمده که از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون دشمنان با فتنه انگیزی، جنگ تحمیلی، ترور‌های ناجوانمردانه و جنگ اقتصادی تلاش کرده‌اند که مانع پیشرفت و توسعه ایران و ایرانی شوند که به حول و قوه الهی و با رهنمود‌های حکیمانه مقام معظم رهبری و فداکاری نیرو‌های نظامی، انتظامی، امنیتی و حضور هوشمندانه مردم در صحنه، ناکام مانده‌اند و شکست‌های پی در پی متحمل شده‌اند.

خطیب به خواسته‌ها، اعتراضات و مطالبات مردم نیز اشاره و بیان کرد: در خیلی موارد، مطالبات مردم به حق و مورد قبول مسوولان است و دولت نیز خود را به عنوان خدمتگزار، موظف می‌داند شرایط تحقق مطالبات را متناسب با شان، منزلت و حرمت مردم، فراهم کند.

خواندن  تلاش ما کاهش پرداختی بیمار از هزینه‌های درمان است

وی وجود اقوام، ادیان و مذاهب در استان البرز را فرصت و مزیتی مهم برشمرد و گفت: با کمک مردم استان و بسیج همگانی می‌توان امنیت پایدار و مردمی را تداوم بخشید.

عبداللهی، استاندار نیز در این نشست به برخی مشکلات استان همچون زیرساخت‌های عمرانی، آب و برق و حاشیه نشینی اشاره کرد و اظهار داشت: با اجرایی شدن مصوبات و تخصیص اعتبارات سفر رییس جمهور به استان، این مشکلات رفع شود.

در ادامه این نشست مدیرکل جدید اطلاعات معرفی و از زحمات مدیرکل قبلی قدردانی شد.

وزیر اطلاعات در پایان سفر یک روزه با حضور در ستاد خبری اداره کل اطلاعات به تماس‌های مردمی پاسخ داد و دستور رسیدگی به مطالبات و مشکلات مردم را صادر کرد.


انتهای پیام/

[ad_2]

Source link