نکونام

نکونام: می‌دانستیم مقابل حریف باید چطور بازی کنیم/ می‌توانستیم ضد فوتبال بازی کنیم ولی این کار را نکردیم


نکونام: می‌دانستیم مقابل حریف باید چطور بازی کنیم/ می‌توانستیم ضد فوتبال بازی کنیم ولی این کار را نکردیم

سرمربی فولاد در مورد تقابل تیمش با شباب الاهلی صحبت کرد.


به‌ گزارش ایلنا، جواد نکونام پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل شباب الاهلی امارات در لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: به هر دو تیم خسته نباشید می‌گویم. بازی خوب و جانداری بود و می‌دانستیم باید چگونه بازی کنیم. موقعیت‌های خوبی خلق کردیم به گل هم رسیدیم اما در صحنه گل الاهلی بی‌تجربگی کردیم. در آن صحنه 6 بازیکن‌مان برای زدن گل دوم رفته بودند و این موضوع کارمان را سخت کرد. روی یک ضد حمله و در شرایطی که می‌توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم دفاع‌مان خالی شد و روی بی‌تجربگی گل خوردیم.

وی افزود:‌ الاهلی تیم خوبی بود اما  تیم ما هم خوب بازی کرد. موقعیتی به حریف ندادیم و توانستیم موقعیت‌های زیادی هم خلق کنیم و به گل هم رسیدیم اما الاهلی روی اشتباه ما گلزنی کرد. اکنون شروع رقابت‌ها است و نتایج و بازی‌ها نشان می‌دهد تیم‌ها به هم نزدیک هستند و خیلی سخت به هم می‌بازند و بازی‌ها خیلی سخت است.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: فقط به خاطر اشتباهی که انجام دادیم گل خوردیم مقابل تیم حرفه‌ای مثل الاهلی نباید چنین اشتباهی کنیم. بازیکن حریف وقتی چنین فرصتی گیرش بیاید به خاطر این اشتباه ما را جریمه می‌کند. می‌توانستیم ضد فوتبال بازی کنیم اما این کار را انجام ندادیم سعی کردیم بازی را خوب کنترل کنیم و خوب هم این کار را انجام دادیم. اما روی صحنه گل خورده اشتباه کردیم. 

نکونام ادامه داد: زحمت‌مان را برای بردن کشیدیم اما در این بازی‌ها نباید چنین اشتباهاتی بکنیم. باید از گل به هدف خود محافظت کنیم نباید فرصت‌سوزی کنیم. در دیدار قبلی هم سه امتیاز را به دلیل بدشانسی نگرفتیم امروز هم تا دقیقه 92 جلو بودیم و در آن دقیقه گل خوردیم باید با تجربه‌تر عمل کنیم و بازیکنان‌مان مسئولیت‌پذیرتر شوند. 

خواندن  گزینه مدنظر استقلال و پرسپولیس به گل‌گهر پیوست/عکس


انتهای پیام/Source link