5708171

نکات جذاب زندگی شخصی فلورنتینو پرز

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رئال مادرید یکی از قدرتمندترین باشگاه‌های فوتبال جهان است و تحت هدایت فلورنتینو پرز حتی غول بزرگ‌تر هم شده است. پرز در طول دو دوره حضورش در کاخ سفید (از سال ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۶ و از سال ۲۰۰۹ تا کنون) در مجموع ۲۹ عنوان قهرمانی با رئال کسب کرد: شش لیگ، دو کوپا دل ری، شش سوپرکاپ اسپانیا، شش لیگ قهرمانان، چهار سوپرکاپ اروپا، چهار جام جهانی باشگاه‌ها و یک جام بین قاره‌ای.

در طی یک مصاحبه مفصل در برنامه تلویزیونی ورزشی رئیس باشگاه رئال مادرید با یک پرسشنامه شامل سوالات شخصی سرگرم‌کننده قرار گرفت که پاسخ او به آنها برخی از اسرار زندگی خصوصی او را فاش کرد. این مدیر تاکید کرد که بین سه تا هفت ساعت در روز می‌خوابد، و گفت که مدت زیادی است که شلوار جین نپوشیده است، زیرا همیشه کت و شلوار به تن دارد.

واقعیت قابل توجه دیگر این است که او حتی وقتی سوار ماشین است به موسیقی گوش نمی‌دهد. وی همچنین تاکید کرد که معمولاً خودش راننده است: «من هر روز رانندگی می‌کنم. مثلاً آخر هفته‌ها با خانواده‌ام با ماشین به رستوران می‌روم.»

فلورنتینو که به یاد نمی‌آورد آخرین بار کی آشپزی کرده در بخشی دیگر از مصاحبه فاش کرد که بت دوران کودکی او آلفردو دی‌استفانو آرژانتینی یکی از مهم‌ترین فوتبالیست‌های تاریخ رئال مادرید بوده است.

سوالات این پرسشنامه و جواب‌های فلورنتینو پرز را بخوانید:

جایی برای رها شدن؟ مادرید!

اولین کاری که صبح هنگام بیدار شدن انجام می‌دهید؟ به جز دستشویی رفتن، اصلاح کردن.

خواندن  اینم کلاس درس مادریدی‌ها برای چلسی!

چند ساعت در روز می‌خوابید؟ بین سه تا هفت ساعت.

آخرین باری که شلوار جین پوشیدی؟ خیلی وقت پیش، من همیشه همین تیپ را دارم.

چند کت و شلوار دارید؟ خیلی اما اکثر آن‌ها شبیه هم هستند!

چه نوع موسیقی گوش می‌دهید؟ الان وقت ندارم موزیک گوش کنم.

و وقتی سوار ماشین می‌شوید؟ وقتی در ماشین هستم به رادیو گوش می‌دهم، فقط اخبار. من تمام ساعات روز کار می‌کنم، می‌خواهم این را بدانید.

فیلم مورد علاقه؟ داستان عشق.

آخرین باری که ماشین سواری کردی؟ من هر روز رانندگی می‌کنم. هر روز می‌خواهم این کار را انجام دهد. آخر هفته‌ها با خانواده‌ام به یک رستوران می‌روم و خودم رانندگی می کنم. خانواده من خانواده‌ای بزرگ من هستند: برادرانم و برادرزاده‌هایم.

دلت برای ناشناس بودن تنگ شده است؟ خوب، من با وجود معروف بودن، کاملاً ناشناس هستم. اگر جایی بروم همه مرا می‌شناسند اما سعی می‌کنم به جاهای شلوغ نروم. من به دفتر کار، به رستوران باشگاه، به مجموعه ورزشی باشگاه می‌روم، اما به مرکز شهر و خیابان نمی‌روم.

اگر می‌توانستید فقط برای یک روز مورد توجه قرار نگیرید، چه برنامه‌ای می‌ریختید؟ نمی‌دانم، خواب!

در جوانی فوتبال بازی می‌کردی؟ آره.

در چه پستی؟ بعضی‌ها می‌گویند دروازه‌بان، اما این درست نیست. من هم پست لوکا مودریچ بودم.

بت دوران کودکی؟ آلفردو دی‌استفانو.

آخرین باری که آشپزی کردی، چه درست کردی؟ نمی‌دانم، اما باید تخم مرغ نیمرو باشد. خیلی سال پیش بود. دیگه حتی یادم نمیاد!

بازیکنی که دوست داشتی قرارداد ببندی و نتوانستی؟ یادم نمی‌آید، زیرا تمام کسانی را که می‌خواستم خریده‌ام.

بیشتر بخوانید:

خواندن  اینفوگرافیک | نگاهی به قیمت آجیل و شیرینی از اسفند پارسال تا امسال

[ad_2]

Source link