d986daa9d8a7d8aadb8c d8b7d984d8a7db8cdb8c d8afd8b1 d985d988d8b1d8af d8aed8b1db8cd8af d8a7d8a8d8b2d8a7d8b1 d8acd8b1d8a7d8addb8c d8a7d8b2 629f27d662e0f

نکاتی طلایی در مورد خرید ابزار جراحی از فروشگاه تجهیزات پزشکی

خرید ابزار جراحی همواره یکی از چالش‌ های پیش‌ روی پزشک‌ ها و درمانگاه‌ ها و بیمارستان ها است؛ کیفیت ابزار، تنوع آن‌ ها و اطمینان از استاندارد بودن آن‌ ها نیاز به دقت زیادی دارد. اما برای خرید ابزارهای جراحی چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

نکات مهم در انتخاب فروشگاه برای خرید ابزار جراحی

۱. تنوع انواع ابزار جراحی

اولین نکته‌ای که برای خرید ابزار جراحی باید در نظر بگیرید، میزان تنوع فروشگاه در فروش انواع کالا است؛ بهتر است فروشگاهی را برای خرید تجهیزات پزشکی انتخاب کنید که انواع مختلف ابزار را پوشش دهد و تمام نیازهای شما را برای خرید انواع ست جراحی برطرف کند، به‌ طور مثال خرید ست جراحی عمومی، ست جراحی ENT، ست جراحی ارتوپدی و … خرید انواع ابزار خرید از یک فروشگاه باعث صرفه‌جویی در قیمت‌، زمان و انرژی شما می‌شود.

۲. تنوع در کیفیت کالاها

برای خرید ابزار جراحی فروشگاهی را انتخاب کنید که در کیفیت کالا هم تنوع داشته باشند؛ وجود کیفیت‌های مختلف از یک کالا باعث می‌شود مثلاً شما باید برای خرید قیچی جراحی یا خرید پنست جراحی انتخاب‌های مختلفی داشته باشید. در ضمن می‌توانید ابزارهای مهم‌تر و حیاتی‌تر را با کیفیت بالا و ابزارهای دم‌دست را با کیفیت متوسط تهیه کنید. به‌طور کلی متنوع بودن کالا در یک فروشگاه، دست شما را برای خرید باز می‌گذارد و کمکتان می‌کند تجهیزات بهتری در اختیار داشته باشید.

۳. امکان تهیه‌ی ابزارهای سفارشی

گاهی‌ وقت‌ها ممکن است ابزار مدنظر شما در میان ابزارها و ست‌های آماده موجود نباشد، در این صورت نیاز دارید که این ابزار را با سفارش به یک فروشگاه تهیه کنید؛ در این مواقع مهارت و حرفه‌ای بودن فروشگاه اهمیت بسیار زیادی دارد، چون تهیه‌ی ابزارهای سفارشی نیاز به علم و دانش تخصصی در این زمینه دارد.

خواندن  ترمیم و رشد موهای ریخته شده در سریع ترین زمان

۴. قیمت مناسب

قیمت هم یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در خرید ابزار جراحی است. خرید با قیمت مناسب در عین کیفیت قابل‌قبول، می‌تواند شما را در مسیر کاری‌تان جلو بیندازد؛ به‌شکلی که نه مجبور شوید متحمل هزینه‌های بسیار بالا شوید و نه ابزارهای بی‌کیفیت در اختیارتان قرار بدهند. بنابراین در انتخاب فروشگاه دقت کنید که قیمت‌ها معقول و منطقی باشند و در ضمن بتوانید از بین کالاهایی با قیمت‌های مختلف، انتخاب کنید.

فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس، مقصدی مناسب برای خرید ابزار جراحی

همان‌طور که گفته شد، برای خرید ابزارهایی با قیمت مناسب، کیفیت بالا و تنوع لازم، نیاز به یک فروشگاه معتبر و حرفه‌ای دارید؛ فروشگاهی متشکل از متخصصان با تجربه و حرفه‌ای که بتوانند تجهیزات را با کیفیت لازم و البته قیمت مناسب در اختیارتان بگذارند. با توجه به معیارهای انتخاب فروشگاه مطمئن برای خرید ابزار جراحی، فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس می‌تواند انتخاب مناسبی برای خرید تجهیزات پزشکی باشد. فروشگاه رومیس به دست تیمی متشکل از دانش‌آموخته‌های دانشگاه شریف و اعضای خبره‌ی بازار تجهیزات پزشکی تاسیس شده است؛ بنابراین می‌توانید با خیال راحت به این فروشگاه اطمینان کنید و برای خرید گام بردارید. اما چرا فروشگاه رومیس می‌تواند انتخاب خوبی برای خرید تجهیزات پزشکی باشد؟

نکاتی طلایی در مورد خرید ابزار جراحی از فروشگاه تجهیزات پزشکی

مزایای خرید از فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس

۱. تنوع در ارائه‌ی کالا

یکی از ویژگی‌های فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس، که آن را از سایر فروشگاه‌ها متمایز می‌کند، تنوع در کالاها است. در این فروشگاه می‌توانید انواع ابزار جراحی از ست‌های مختلف در شاخه‌های مختلف مثل دندانپزشکی، زیبایی، قلب و عروق، ارتوپدی، مغز و اعصاب و… را خریداری کنید. در ضمن این فروشگاه برای خرید تجهیزات بیمارستان و درمانگاه‌ها نیز انتخاب خوبی است، چون می‌توانید تمام تجهیزات موردنیازتان را به‌ صورت یک‌جا خریداری کنید و نیازی نیست برای هر ابزار به دنبال یک فروشگاه باشید.

خواندن  هوش مصنوعی، همه‌گیری بعدی کروناویروس را پیش‌بینی می‌کند

۲. تنوع در کیفیت

یکی دیگر از ویژگی‌های فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس، تنوع در کیفیت کالاست؛ در این فروشگاه شما می‌توانید بین کیفیت‌های مختلف از یک کالا، انتخاب کنید و بنابر نیاز و بودجه‌تان تصمیم بگیرید. در ضمن با خرید از این فروشگاه می‌توانید از کیفیت محصولات و دوام آن‌ها مطمئن باشید.

۳. تهیه‌ی ابزارهای سفارشی

فروشگاه رومیس اعلام آمادگی می‌کند تا ابزارهای مورد نیاز شما را به‌صورت سفارشی تهیه کند؛ می‌توانید ابزار مدنظرتان را از هر نوع و هر کیفیتی، به این فروشگاه سفارش دهید. این ابزارها به‌صورت کاملاً حرفه‌ای با کیفیت و قیمت مناسب تهیه می‌شوند.

۴. قیمت مناسب

در فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس با قیمت‌های غیرمنطقی و نجومی رو به‌ رو نخواهید بود و می‌توانید با قیمت‌های مناسب، کالای با کیفیت، با دوام و مطمئن خریداری کنید؛ همچنین در این فروشگاه حق انتخاب دارید و می‌توانید با توجه به میزان بودجه‌تان، از بین بازه‌های قیمتی و کیفیتی، انتخاب کنید.

۵. خرید آسان

از جایی‌که فروشگاه رومیس دسته‌بندی مشخصی برای محصولاتش دارد، برای خرید کردن به دردسر نمی‌افتید؛ مثلاً می‌توانید مستقیم به بخش‌های ابزار جراحی، زیبایی، تجهیزات مصرفی، تجهیزات بیمارستانی، زیبایی و… بروید و کالای موردنظرتان را خریداری کنید.

نکاتی طلایی در مورد خرید ابزار جراحی از فروشگاه تجهیزات پزشکی

حرف آخر

خرید تجهیزات پزشکی یکی از گام‌های اول یک پزشک یا یک درمانگاه برای شروع به کار است. این تجهیزات اهمیت زیادی دارند و می‌توانند روی کیفیت کار پزشک تاثیرگذار باشند؛ بنابراین برای خرید و تهیه‌ی ابزار پزشکی باید هوشمندانه عمل کنید. فروشگاه تجهیزات پزشکی رومیس به دنبال تحقق هدف دسترسی آسان و مناسب جامعه‌ی پزشکی به تجهیزات پزشکی است. این فروشگاه سعی کرده با کمک متخصصان این حرفه که افرادی با تجربه‌اند، منبعی معتبر و امن برای تهیه‌ و خرید ابزار جراحی باشد و به تمام نیازهای جامعه‌ی پزشکی در این راستا پاسخ بدهد.