1630499588 1

نوید مشجری: باید در بازی امشب روی دریافت کننده های لهستانی تمرکز کنیم


نوید مشجری: باید در بازی امشب روی دریافت کننده های لهستانی تمرکز کنیم

آنالیزور تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: بازیکنان ما شرایطشان بهتر شده و امشب با یک بازی تیمی می توانند لهستان را شکست دهند.


به گزارش ایلنا؛ نوید مشجری آنالیزور تیم ملی والیبال نوجوانان درباره بازی امروز والیبالیست های کشورمان با تیم لهستان گفت: این تیم از لحاظ فیزیکی شرایطی مثل سایر تیم های راه یافته به این رقابت ها همچون برزیل، روسیه و بلغارستان را ندارد. خیلی بلند قامت نیستند ولی والیبال را بسیار خوب بازی می کنند. با همان الگویی که تیم بزرگسالان شان دارد بازی خود را انجام می دهند. یک پاسور بسیار خوبی دارند که مهاجم های آنان را به خوبی تغذیه می کند. ما اگر در این دیدار روی دریافت کننده های آنان که محوریت بازی هستند برنامه ریزی کنیم قطعا می توانیم پیروز میدان باشیم. تیم ملی ما هم بازی به بازی بهتر شده و شرایطش نسبت به مرحله مقدماتی مقابل لهستان تغییر کرده است.

وی با اشاره به تیم های مختلف از نظر تکنیک و تاکتیک افزود: در بین 8 تیمی که به مرحله یک چهارم نهایی صعود کردند، واقعا والیبال مدرن بازی می کردند و خیلی از تفکرات در تیم ها دیده نمی شد. بعضی از تیم ها سعی می کردند که خطای تیمی کمتری داشته باشند و در سیستم های دفاعی خیلی خوب کار می کردند از جمله تیم ایران که شب گذشته فوق العاده بازی کرد. در کل نمی شود به یک تیم خاص اشاره کرد. شاید یکسری تیم هایی مثل روسیه و بلغارستان خیلی خوب هستند. تیم ایتالیا هم خیلی حیف شد که این مرحله را از دست داد چرا که بازی خوبی را به نمایش گذاشت. تکیه تیم های بلغارستان و روسیه هم فقط به تک ستاره های تیم است. اما لهستانی ها کار گروهی زیبایی را انجام می دهند و به یک نفر متکی نیست. ما در سطح نوجوانان صحبت می کنیم شاید بازیکنان ثبات لازم را ندارند. بازی مقابل چک عالی بود. شب گذشته هم حاصل کار تیمی بود که توانستیم آرژانتین را شکست دهیم. بنابراین ثبات بسیار مهم تر است. ولی به نظر من تیم روسیه شرایطش نسبت به سایر تیم ها بهتر بوده است.

خواندن  داورزنی: به دلیل عملی نشدن وعده‌ها عذرخواهی می‌کنم / دنیا به آخر نرسیده و زندگی در جریان است

 


انتهای پیام/Source link