1635393012 نوراللهی

نوراللهی: به خوبی با هم تیمی هایم هماهنگ شده‌ام


نوراللهی: به خوبی با هم تیمی هایم هماهنگ شده‌ام

هافبک ایرانی شباب الاهلی در مورد وضعیت این تیم صحبت کرد.


به گزارش ایلنا، احمد نوراللهی بازیکن ایرانی شباب الاهلی به همراه مهدی علی سرمربی این تیم در نشست خبری پیش از بازی حضور پیدا کرده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

احمد نوراللهی که برای نخستین بار در یک نشست خبری شباب الاهلی حضور پیدا کرد، بر اهمیت دیدار فردا تأکید کرد. بازیکن ایرانی شوالیه ها گفت: به برگزاری دیدار مهم برابر العین نزدیک می شویم. هر دو تیم بازیکنان خوب و با کیفیتی در اختیار دارند که این نشان می دهند دیدار سخت و پرقدرتی خواهد بود.

او ادامه داد: تمرکز تیم ما بر روی کسب پیروزی و به دست آوردن تمامی امتیازات بازی است. من به خوبی با هم تیمی هایم هماهنگ شده ام. ما با همدیگر تمرین می کنیم تا در خدمت تیم باشیم و برای کسب نتایج خوب و مثبت، سخت تلاش می کنیم.

علاوه بر این، مهدی علی سرمربی شباب الاهلی نیز پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. او گفت: بازی مهمی را با صدرنشین لیگ انجام می دهیم که به دلیل حضور دو تیم در رتبه های بالای جدول و حضور هواداران، دیدار مهمی خواهد بود. العین بازیکنان ممتازی دارد و تیم ما نیز به عنوان یکی از تیم های برتر این رقابت ها به حساب می آید. ما برای دیدار فردا آماده ایم و به دنبال کسب 3 امتیاز مسابقه، کاهش اختلاف و نزدیک شدن به العین هستیم و امیدوارم بازی خوبی را از دو تیم شاهد باشیم.

او گفت: تیم ما به خصوص پس از پیروزی اخیر مقابل قهرمان فصل قبل، عملکرد خوبی داشته و با یک روند صعودی وارد زمین می شویم. مطمئناً هیجان بیرون از زمین مسابقه بین هواداران دو تیم، به بازیکنان نیز وجهه رقابتی می بخشد. ما یک مسابقه در چارچوب لیگ در مسیرمان داریم و باید 3 امتیاز را کسب کنیم.

خواندن  شباب الاهلی 2 - الاتحاد کلبا یک؛ نقش پررنگ ایرانی ها با برد به پایان رسید

سرمربی شباب الاهلی در پایان گفت: هر مربی آرزو دارد که در چنین مسابقاتی به طور کامل بازیکنانش را در اختیار داشته باشد، اما ما غیبت هایی را در تیم داریم که این تاثیری بر عملکردمان نخواهد داشت. من به کل مجموعه تیم اعتماد دارم و این چیزی است که بازیکنان در بازی های بزرگ برابر الجزیره و الشارجه آن را ثابت کردند.


انتهای پیام/Source link