زاده

نقی زاده: گربه سیاه پرسپولیس؟ انتظارات را از آلومینیوم بالا نبرید / اختلاف ما با آنها یک گل نبود


نقی زاده: گربه سیاه پرسپولیس؟ انتظارات را از آلومینیوم بالا نبرید / اختلاف ما با آنها یک گل نبود

هافبک تیم آلومینیوم اراک درمورد برتری مقابل پرسپولیس تهران و انتظارات از این تیم با هدایت رسول خطیبی را می‌خوانید:


علیرضا نقی زاده، بازیکن تیم آلومینیوم اراک در گفتگو با ایلنا درمورد برتری مقابل پرسپولیس تهران در مسابقات هفته سوم لیگ برتر فوتبال گفت: تیم پرسپولیس واقعا قابل احترام است و بازیکنان و کادرفنی قوی‌ای دارد ولی ما خداراشاکریم که توانستیم این تیم خوب را شکست بدهیم. این نشان می‌دهد شکست فولاد به عنوان قهرمان جام حذفی و پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ برتر کیفیت آلومینیوم را نشان می‌دهد و نوید روزهای خوبی را می‌دهد.

نقی زاده درمورد اینکه به تیم آلومینیوم اراک لقب “گربه سیاه” پرسپولیس را داده‌اند، گفت: تیم ما کیفیت و توانایی‌ای که کادرفنی تلاش کرده بود را نشان داد. پیروزی در چنین مسابقه‌ای به یک کار گروهی و تلاش همگانی را نیاز داشت که به لطف خدا توانستیم این مهم را رقم بزنیم. شکست پرسپولیس در اراک نشان داد که تیم ما تا چه اندازه می‌تواند خطرناک باشد. شکست پرسپولیسی چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌کند و امیدوارم که در ادامه راه موفق باشند.

او درمورد گلزنی برابر شاگردان یحیی گل محمدی همچنین گفت: گل من ثمره زحمات بچه‌ها بود که فرقی نداشت من یا سایر بچه‌ها گلزنی کنیم چون سه امتیاز بیشتر از هرچیزی دیگری ارزش داشت. خیلی خوشحال کننده است که با شکست یک تیم قابل احترام به عنوان چندین دوره قهرمان لیگ برتر به این پیروزی برسید. بسیار خوشحالم که مردم خونگرم اراک و هواداران عزیزمان با این پیروزی به خوشحال شدند.

خواندن  بررسی پروازهای ماهان در روز حمله سایبری

گلزن آلومینیوم در مصاف با پرسپولیس درباره صحنه مشکوک به پنالتی گفت: برخی از کارشناسان می‌گویند که پنالتی بود و برخی هم می‌گویند که نبود. داوری عملکرد بدی نداشت و اگر هم اشتباهی رخ داده باشد دیگر گذشته است و صحبت کردن در مورد آن فایده‌ای ندارد. 

بازیکن تیم آلومینیوم اراک درمورد اینکه گفته می‌شود پرسپولیس افت کرده، عنوان کرد: پرسپولیس بالاخره یک تیم بزرگ است و نیاز به تعریف و تمجید ندارد. نایب قهرمان آسیا هستند ولی ما هم دیروز هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم تیم برتر زمین بودیم. اختلاف ما یک گل نبود و می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم. باز هم می‌گویم چیزی از ارزش‌های آنها کم نمی‌شود چون تیم قابل احترامی هستند. 

علیرضا نقی زاده درباره جشن طرفداران از ورزشگاه تا هتل محل اقامت بازیکنان آلومینیوم همینطور گفت: جا دارد واقع از یکایک آنها تشکر کنم چون سنگ تمام گذاشتند و همیشه یاور و حامی ما بوده‌اند. امیدوارم که شرمنده آنها نباشیم و با کسب نتایج موفق آنها را اشد کنیم.

او درمورد انتظارات از تیم آلومینیوم در لیگ بیست و یکم همینطور عنوان داشت: به نظرم نباید انتظارات از آلومینیوم را افزایش داد. درست است که این تیم نفرات و کادرفنی خوبی دارد ولی نباید بیشتر از چیزی که پتانسیل تیم است، انتظار داشت. این تیم برای رتبه تک رقمی بسته شده است و سال گذشته رتبه یازدهم را کسب کردیم. ما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و برای رقم زدن بهترین اتفاقات و خوشحال کردن مردم اراک تلاش خواهیم کرد.

خواندن  چرا دولت همچنان روی پله نخست ایستاده است؟/ آهنگ انتصابات افزایش یابد!


انتهای پیام/Source link