440 314 3

نقی‌زاده: دندانم شکسته داور کارت نشان نمی‌دهد!


نقی‌زاده: دندانم شکسته داور کارت نشان نمی‌دهد!

بازیکن تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بازیکن پرسپولیس من را با آرنج زده، یک دندان شکسته و لثه‌ام پاره شده است اما داور هیچ کارتی به او نشان نمی‌دهد.


به گزارش ایلنا،  علیرضا نقی‌زاده پس از پیروزی آلومینیوم مقابل  پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی پیرامون مصدومیتش اظهار داشت: شرایط خوبی دارم اما جای تأسف دارد بازیکن پرسپولیس من را با آرنج زده، یک دندان شکسته و لثه‌ام پاره شده است اما داور هیچ کارتی به او نشان نمی‌دهد. آن هم از صحنه پنالتی که برای پرسپولیس گرفتند.

وی ادامه داد: امیدوارم مقداری تیم‌های شهرستانی را هم در نظر بگیریم. ما هم زحمت می‌کشیم و تمرین می‌کنیم. امکانات پرسپولیس خیلی از ما بهتر است اما نباید داوران زحمات ما را نادیده بگیرند. ما بازی را بردیم و خدا را شکر توانستیم به جریان بازی برگردیم اما طبق آنچه می‌گویند پنالتی پرسپولیس درست نبود.

بازیکن آلومینیوم اراک گفت: اگر تیم ما نمی‌توانست به بازی بازگردد چه کسی جواب زحمت ما و یک شهر را می‌داد. به باشگاه آلومینیوم و طرفداران‌مان تبریک می‌گویم پرسپولیس هم حریف قابل احترامی است و واقعاً خوب بازی کرد اما ما هم برای این برد تلاش کردیم.

 


انتهای پیام/Source link

خواندن  ماجرای کتک‌کاری در فینال جام حذفی