1636856992 unnamed file

نخبگان قزوین طی دهه‌های گذشته مورد ظلم واقع شده‌اند


نخبگان قزوین طی دهه‌های گذشته مورد ظلم واقع شده‌اند

نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: در قزوین با وجود نخبگان در زمینه‌های مختلف‌ شرایطی پیش آمده که نخبگان استان در زمینه‌های مختلف طی چند دهه مورد ظلم واقع شده‌اند و امیدواریم با حضور استاندار جدید گنج‌ها و استعدادهای نخبگان استان مورد توجه بیشتری قرار گیرد.


به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، حجت‌الاسلام عبدالکریم عابدینی در مراسم تکریم و معارفه استاندار قزوین که شامگاه شنبه با حضور وزیر کشور در سالن اجتماعات دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) قزوین برگزار شد، گفت: قزوین از نظر صنعتی و کشاورزی شرایط ویژه‌ای دارد و باتوجه به ظرفیت‌های استان نباید نسبت به زمین‌های دشت قزوین بی طرف بود.  

نماینده ولی فقیه در استان قزوین ادامه داد: همچنین نیروی انسانی و توانمندی در استان وجود دارد که دارای تاثیرگذاری در زمینه‌های مختلف هستند.

در این مراسم ضمن قدردانی از هدایت الله جمالی پور محمدمهدی اعلایی به‌عنوان استاندار معرفی شد.

محمدمهدی اعلایی روز یکشنبه ۱۶ آبان در جلسه هیأت دولت به ریاست رئیس جمهور سید ابراهیم رئیسی به‌عنوان استاندار قزوین در دولت سیزدهم معرفی شد.

پیش از  اعلایی هدایت اله جمالی پور مسئولیت استانداری قزوین را برعهده داشته است که از ششم شهریور ۱۳۹۸ سکان استان قزوین را به دست گرفته بود.

 


انتهای پیام/Source link

خواندن  شمارش معکوس برای محاکمه کیوان.الف