نجاتی: در فینال جام تختی اشتباه داوری وجود داشت!


نجاتی:  در فینال جام تختی اشتباه داوری وجود داشت!

فرنگی‌کار المپیکی کشورمان گفت: داوران در فینال جام تختی اشتباه کردند اما حتی به خاطر آن حاضر به عذرخواهی نشدند.


علیرضا نجاتی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره عدم حضور در اردوی ملی، اظهار کرد: من بعد از جام تختی مریض شدم و به دلیل سرماخوردگی پزشک چند روزی استراحت داد. فکر می‌کنم در ۲-۳ روز آینده بتوانم به تمرینات بروم.

فرنگی‌کار ۶۰ کیلوگرم کشورمان درباره عنوان دومی در جام تختی و با اشاره به اتفاقات داوری، تصریح کرد: من قبلا با محسن‌نژاد مسابقه داده بودم اما در فینال جام تختی اشتباه داوری وجود داشت که مربی‌ام قبلا در مورد آن صحبت کرده بود. محسن‌نژاد حریف خوبی است و در بارانداز خوب کار می‌کند. من حتی با داور تشک و آقای مصلایی‌پور صحبت کردم.

دارنده مدال برنز جهان در سال ۲۰۱۹، افزود: در جام تختی سر حال بودم و راحت سر وزن رسیدم. در کشتی‌های ماقبل به فینال حتی یک امتیاز هم ندادم اما در فینال سر یک خاک کشتی را از دستم در آوردند. خیلی انتقاد کردیم اما مصلایی‌پور خودش کشتی‌گیر نبوده و شناخت زیادی از کشتی ندارد به همین دلیل برای برخی از اشتباهات مسئولیتی قبول نمی‌کند.

فرنگی‌کار المپیکی کشورمان با بیان اینکه این اشتباهات در مسابقه یک کشتی‌گیر دیگری از قم هم رخ داده، خاطرنشان کرد: سر مسابقه کشتی‌گیر دیگری از قم هم این اتفاقات افتاد اما حتی عذرخواهی نکردند. سعید عباسی که داور قمی است گفت ما اشتباه کردیم گفتیم در مبارزه تو پا درگیر شده و داوران اشتباه کرده بودند، با این شرایط حداقل دوست داریم عذرخواهی کنند.

خواندن  ایرج اقلیمی: امیدوارم یک اردوی برون مرزی پیش از المپیک داشته باشیم

او درباره اینکه مشخص شده در چه رویدادی مبارزه خواهد کرد، گفت: هنوز چیزی مشخص نیست اما همه تلاشم را می‌کنم دوبنده تیم ملی را برتن کنم. 


انتهای پیام/Source link