1534459 176

نانوایی‌های کرمانشاه به کارتخوان هوشمند مجهز شدند


1534459 176

به گزارش «تابناک»، «فضل الله رنجبر» روز جمعه در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: براساس برنامه ریزی صورت گرفته در معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری کرمانشاه تاکنون ۶۱۷ دستگاه کارتخوان با حضور کارکنان فرمانداری و با همکاری اداره غله و خدمات بازرگانی استان، اتاق اصناف، اتحادیه نانوایی ها، جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت در نانوایی های سطح شهرستان کرمانشاه نصب و آماده بهره برداری شده است.

وی افزود: طرح هوشمند سازی یارانه نان، با اتصال نانوایی ها به دستگاه های کارتخوان مخصوص صورت می گیرد و مردم می توانند نان مورد نیاز خود را از طریق تمام کارت های بانکی بدون سهمیه بندی و افزایش قیمت نان خریداری کنند.

فرماندار کرمانشاه گفت: مردم جهت خرید نان، تعداد نان مورد نیاز را در دستگاه کارتخوان وارد می کنند که در آن قیمت نان مشخص و به نرخ سال ۱۴۰۰ می باشد.

رنجبر جلوگیری از گرانفروشی، قاچاق آرد و تخصیص آرد بر مبنای فعالیت نانوایی ها با توجه به ابزارهای نظارتی سامانه یاد شده را از مهمترین نقاط قوت این طرح برشمرد.

به گزارش ایرنا، شرکت مخابرات استان نیز اعلام کرده است که آمادگی لازم برای اتصال نانوایی های کرمانشاه به خطر تلفن برای راه اندازی کارتخوان را دارد.

استان کرمانشاه ششمین استان کشور در اجرای طرح هوشمندسازی یارانه نان است.

استان کرمانشاه بیش از ۲ میلیون نفر جمعیت در ۱۴ شهرستان دارد و این طرح تاکنون تنها در مرکز استان اجرا شده است.

در این استان ۲ هزار و ۲۰۰ واحد خبازی فعال است.Source link

خواندن  چگونه در برابر تهدیدات امنیتی ایمن باشیم؟!