منچستریونایتد 3 – تاتنهام 2؛ هت‌تریک رونالدو شیاطین سرخ را نجات داد


منچستریونایتد 3 - تاتنهام 2؛ هت‌تریک رونالدو شیاطین سرخ را نجات داد

منچستریونایتد با درخشش و هت تریک کریستیانو رونالدو موفق به برتری مقابل تاتنهام شد.


به گزارش ایلنا، در شبی که یونایتد گل های عجیبی در استادیوم اولدترافورد دریافت می کرد، کریستیانو رونالدو عملکرد فوق العاده ای داشته و با سه گل رونالدو موفق شد 2-3 از سد اسپرز عبور کند.

منچستریونایتد بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 11 و بعد از یکی دو حمله به گل اول دست یافت. کریستیانو رونالدو پشت محوطه جریمه تاتنهام صاحب موقعیت شده و با ضربه ای فوق العاده و غیرقابل مهار موفق به باز کردن دروازه اسپرز شد.

دقایقی بعد و روی حرکت سون هیونگ مین بود که رودریگو بنتانکور در دهانه دروازه فاصله ای تا زدن گل اول تاتنهام نداشت، اما ضربه سر او روی خط دروازه توسط دیگو دالوت بازگردانده شد.

اما در دقیقه 32 تاتنهام به گل تساوی دست یافت. ارسال دژان کولوسفسکی به دست الکس تلس برخورد کرد تا اسپرز صاحب یک ضربه پنالتی شود. هری کین پشت توپ قرار گرفت و علیرغم تشخیص درست داوید دخیا موفق به گلزنی شد.

اما درخشش رونالدو ادامه یافت و او دقایقی بعد موفق شد گل دوم یونایتد را نیز به ثمر برساند. ارسال زمینی و دقیق جیدون سانچو در دهانه دروازه به کریستیانو رونالدو رسید و ستاره پرتغالی با ضربه ای دقیق و محکم هوگو لوریس را مغلوب کرد. در ادامه نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و یونایتد با برتری 1-2 راهی رختکن شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و بعد از گذشت دقایقی این تاتنهام بود که در محوطه جریمه یونایند صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه زمینی سون هیونگ مین دقیق نبود و با اختلاف کمی از کنار دروازه داوید دخیا به بیرون رفت.

خواندن  «عنکبوت» از ۲۳ بهمن در سینماها

اما در حالیکه جریان مسابقه آرام دنبال می شد، این تاتنهام بود که به گل تساوی در دقیقه 72 دست یافت. ارسال سرخی رگیلون از سمت چپ با اشتباه هری مگوایر و گل به خودی این مدافع اتگلیسی همراه شد تا به راحتی دروازه یونایتد باز شود.

اما دقایقی بعد باز هم رونالدو به داد یونایتد رسید. ارسال کرنر از سول الکس تلش با ضربه سر محکم و دقیق این ستاره پرتغالی همراه شد و رونالدو در دقیقه 78 یک بار دیگر موفق به باز کردن دروازه تاتنهام و هوگو لوریس شد.

دراوقات اضافی سانچو یک فرصت خوب را در مقابل هوگو لوریس از دست داد تا در نهایت یونایتد 2-3 در این دیدار به پیروزی برسد.


انتهای پیام/Source link