معرفی قابلیتها وتوانمندی صنایع دستی چهارمحال وبختیاری در دستور کار مسئولین قرار گیرد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری، محمدکاظم منزوی  در نشست هم‌اندیشی شورای هماهنگی بانک‌های چهارمحال و بختیاری با هنرمندان صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان افزود: طرح خرید تولیدات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی و حمایت از هنرمندان این استان به برنامه‌ای مدون تبدیل شود.

محمدکاظم منزوی  تاکید کرد: این طرح به‌عنوان برنامه‌ای قانونی برای خرید تولیدات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی و حمایت از هنرمندان این استان در نخستین شورای هماهنگی بانک‌های استان در سال آینده ارائه و تصویب شود.
وی افزود: به‌منظور تسهیل در شرایط خرید تولیدات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی و حمایت از هنرمندان استان، بخشنامه‌های مرتبط در این نشست ارائه شد.
منزوی تصریح کرد: از سال آینده معرفی پتانسیل‌ها، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های فعالان و هنرمندان صنایع‌دستی و هنرهای سنتی استان بایستی به‌صورت ویژه در دستور کار مسئولان باشد.
وی یادآور شد: خرید تولیدات و محصولات صنایع‌دستی و هنرهای سنتی و حمایت از هنرمندان این بخش در دستور کار تمامی بانک‌ها، دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌ها و نهادهای عمومی استان قرار گیرد.
منزوی اظهار داشت: تمامی بانک‌های استان لیست شعبه‌های کشیک نوروزی را هر چه سریع‌تر مشخص و برای خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به شهروندان، گردشگران و مسافران نوروزی اطلاع‌رسانی کنند.

46

[ad_2]

Source link

خواندن  فرمانده کل سپاه: ایران، آمریکا را مدیریت می‌کند/ ایران فاقد سطح اندیشه‌ورزی استراتژیک بود