164214

معرفی خدمات بهزیستی در دهه فجر انقلاب اسلامی


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی بهزیستی استان تهران؛ سمانه زمانی در تشریح برنامه های گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی با تاکید بر افزایش شور و نشاط جمعی در این دهه خاطر نشان کرد:  به مناسبت قرار گرفتن در این ایام نورانی که خورشید اسلام در آن تابیده و به ملت قهرمان ایران منعکس شد باید تلاش کرد تا بهترین برنامه ها به مردم ارائه شود.

وی ایام فجر انقلاب اسلامی را بهترین زمان برای معرفی اهداف و برنامه‌های سازمان بهزیستی به مردم دانست و تصریح کرد: انقلاب اسلامی به فرموده امام خمینی(ره) که انقلاب همه مردم ایران به ویژه مستضعفین و پابرهنگان است؛ از این رو ارگان‌ها و نهادهایی چون بهزیستی وظیفه ای خاص دارند تا به مردم اعلام کنند که برای افزایش سرانه امید و رفاه چه اقداماتی را انجام داده و چه برنامه هایی را در دستور کار دارند.

وی ادامه داد: برگزاری دیدارهای صمیمانه و مختلف با افراد فجرآفرین، ایثارگران و زنان سرپرست خانوار از جمله برنامه‌هایی است که در ستاد استان و تمامی شهرستانهای تهران انجام خواهند شد.

زمانی غبارروبی مزار مطهر شهیدان و قبور نورانی آیه‌های ایثار را از مهمترین برنامه‌ها و شاخص‌ترین اقدامات فجر ۱۴۰۰ بهزیستی استان تهران برشمرد و خاطرنشان کرد: تجدید بیعت با آرمانهای امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی در جای جای استان و در همه گلزارهای شهدا با حضور پررنگ روسا و کارکنان بهزیستی انجام خواهد شد.

سرپرست بهزیستی استان تهران برگزاری مانور پدافند غیرعامل را هم از برنامه‌های مهم این ایام معرفی کرد و بیان داشت: آمادگی برای مواجهه با بحران ها ما را بر آن داشت تا از این دست مانورها برگزار کرده و آمادگی مواجهه با بلایای طبیعی را همیشه و در همه حال در همه استان داشته باشیم.

خواندن  سرپرست بهزیستی استان تهران پیام تبریک صادر کرد

زمانی برگزاری مسابقات مختلف فرهنگی هنری و ورزشی را در سطح استان تهران از دیگر برنامه‌های تکرین ایام فجر انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: در تمامی سطوح بهزیستی چه میان کارکنان و چه میان جامعه هدف سلسله مسابقات ورزشی، هنری و فرهنگی تدارک دیده شده و به مدد پروردگار و همت همکاران برگزار می‌شوند.

سرپرست بهزیستی استان تهران در ادامه گفت: برگزاری نمایشگاه کتاب و اردوهای جهادی خدمات رسانی به جامعه هدف از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در سطح استان است.

زمانی در خاتمه با تشکر از اصحاب رسانه اظهار داشت: باز گوکردن برنامه ها و معرفی خدمات بهزیستی به مدد اصحاب رسانه و اهالی خبر امکان‌پذیر است که در این برهه حساس زمانی که استکبار جهانی در حال تزریق روحیه یأس و نومیدی میان مردم است وظیفه ما بسیار خطیر است و شایسته می باشد در همه شهرستانها اطلاعات و برنامه‌های بهزیستی به نحو مقتضی با هماهنگی خبرنگاران به افکار عمومی انتقال داده شود تا مردم بدانند که خادمان آنها در سازمان بهزیستی چه وظایفی را بر عهده دارند و برای بالا بردن سطح امید و نشاط جامعه چه اقداماتی را انجام داده و می دهند.Source link