IMG 20211002 215215 045

مظاهری: به خاطر مدیریت قبلی از استقلال جدا شدم


مظاهری: به خاطر مدیریت قبلی از استقلال جدا شدم

دروازه بان سابق استقلال خطاب به هواداران این تیم توضیحاتی درمورد جدایی‌اش ارائه کرد.


به گزارش ایلنا، محمد رشید مظاهری، سنگربان فصل گذشته تیم استقلال تهران در آستانه حضور این تیم در مسابقات مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا تصمیم به ترک این تیم گرفت.

مظاهری به امارات سفر نکرد و در بازی مقابل الهلال عربستان هم غایب بود؛ او قراردادش را یکطرفه فسخ کرد و مشکلات او با مدیریت باشگاه در نهایت موجب شد تا این تیم ترک کند.

سنگربان سابق آبی پوشان با انتشار تصویری در آغوش فرهاد مجیدی به هواداران اعلام کرد که مشکل جدایی او مدیریت قبلی بوده است.

مظاهری خطاب به هواداران استقلال نوشت: «سلام به هواداران عزیز و دوست داشتنی که مالکان اصلی باشگاه بزرگ استقلال هستند.

‎بعد از این مدت سکوت؛ احساس کردم هنوز در فضایی ناجوانمردانه و به دور از حقیقت ها و واقعیت ها مطالبی عنوان میشود که میخواهند با احساس هوادار و در مقابل با آبرو و اعتبار خودم و خانواده ام بازی کنند و اما همچنان با سکوتم سعی کرده ام و سعی میکنم آرامش تیم و  هوادار را بهم نزنم.

‎و فقط به اتفاقات تلخ و حواشی مدیریت قبلی میتوانم اشاره کنم که با تمام وجود مسبب و باعث و بانی تمام حواشی،اختلاف و فاصله ها بودند بدون آنکه من عامدانه نقشی در این فاصله گرفتن ها داشته باشم. اما با تمام وجودم همیشه در کنار هواداران آبی دل بوده ام و قلبم به عشق نام بزرگ استقلال میتپد.

‎ضمن تبریک به سردار آجرلو از ایشان ممنونم در همین روزهای کمی که به خانواده بزرگ استقلال پیوسته آرامش و انگیزه و امید را به این جمع میلیونی برگردانده و ممنونم از فرهاد مجیدی عزیز که همیشه دغدغه اش روزهای خوب و درخشان برای استقلال بزرگ بوده است. و در پایان حرف قلبم این است که خودم و خدای خودم می داند که این مدت چه فشارهایی را تحمل کردم. هیچ نامی بزرگتر از استقلال و هواداران استقلال نیست به امید درخشش و سرفرازی استقلال دو ستاره»

خواندن  توافق موسوی با استقلال برای جدایی/ شاگرد جدید قلعه نویی معرفی می‌شود


انتهای پیام/Source link