​مسئولان کشور از هر فرصتی برای خدمت استفاده کنند


​مسئولان کشور از هر فرصتی برای خدمت استفاده کنند

​امام جمعه موقت تهران گفت: مسئولان کشور از هر فرصتی برای خدمت استفاده کنند.


به گزارش ایلنا، آیت الله کاظم صدیقی در شورای اداری استان تهران گفت: مسئولان از قرآن مدد بگیرند و در آیات قرآن تدبیر کردن بسیار مهم و موثر است. صبوری، تحمل مخالف، بلند نظری، همه را بچه های خود دیدن و خود را در تراز خلیفه الهی ساختن، باید سرلوحه مسئولان باشد.

وی با بیان اینکه مسئولان تحت هر شرایطی خدا را در نظر داشته باشند و از هر فرصتی برای خدمت استفاده کنند، ادامه داد: مسئولان تا خود را نساخته باشند برای مردم صداقت و امانت نخواهند داشت. به همه خوشبین باشیم اما در سپردن امانت مردم به اشخاص دقیق باشیم و مشکل همدیگر را حل کنیم.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: این مدت را به گونه ای خدمت کنیم که امام زمان(عج) از عملکردمان راضی باشد و مورد دعای خیر ایشان قرار بگیریم. امروز مشکل مسئولان کادرسازی نکردن بوده است تا از چنین نیروهایی برای پست های مدیریتی و مسئولیتی استفاده کنند.

آیت الله صدیقی با بیان اینکه این ماه را هم وجود نازنین پیامبر و هم اهل بیت ایشان، ماه ضیافت الهی نامیده اند که میزبان از شما پذیرایی می کند، خاطرنشان کرد: این مهمانی برای میزبان و مهمان فرصتی است که همدیگر را درک کنند و آن جدایی تبذیل به وصال شود و قرب روحی را بیشتر کند، عده ای روزه اند و فقط مباطلات جسمی را در نظر می گیرند و به نخوردن و نیاشامیدن اختصاص می دهند و برخی نیز اهل فضایل اند و از آلاینده های روحی حذر می کنند.

خواندن  صحنه سیاسی عراق همچنان ناپایدار است/ بدهی‌های اقتصادی به ایران هنوز کامل پرداخت نشده است

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: روزه عوام خودداری از خوردن و آشامیدن و روزه خواص خودداری از گناهان است و روزه صاحب دلان بریدن از غیر خداست و ماه صیام برای آنان دوران وصال با خداست.

 


انتهای پیام/Source link