1535107 375

محور هراز از فردا مسدود می‌شود


1535107 375

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، مرکز مدیریت راه‌های کشور از مسدود شدن محور هراز در محدود پارک جنگلی تا ابتهاج از فردا یکشنبه ۲۲ تا چهارشنبه ۲۵ خردادماه جاری از ساعت هشت صبح تا ۱۷ عصر خبرداد.

روابط عمومی مرکز مدیریت راه‌های کشور روز شنبه با صدور اطلاعیه‌ای علت مسدود شدن این محور را اجرای عملیات احداث یک دستگاه آبرو و کانال هدایت آب، تیر گذاری پل استراباکو، قطع درختان خطر آفرین در کیلومتر یک تا ۲۵ جاده هراز اعلام کرد.

طبق این گزارش، تردد خودرو‌ها در این مدت ضمن رعایت محدودیت و رعایت احتیاط، از محور‌های جایگزین سوادکوه و کندوان انجام می‌شود.

مرکز مدیریت راه‌های کشور از تداوم محدودیت تردد خودرو جاده هراز در محدوده‌های پارک جنگلی، بلبل خوان، پنجاب و پلور از اول اردیبهشت تا ۲۰ شهریورماه امسال به مدت پنج روز در هفته و در ساعت‌های مختلف خبر داد و اعلام کرد: تردد خودرو‌ها در جاده هراز از ساعت ۱۲ تا ۱۷ عصر روز‌های شنبه، از ساعت هشت تا ۱۷ عصر روز‌های یکشنبه تا سه‌شنبه و از ساعت هشت تا ۱۲ ظهر روز‌های چهارشنبه هر هفته، به غیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه و ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به علت اجرای عملیات اجرایی آسفالت در کیلومتر ۱۹ تا ۱۰۱ این محور همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

رییس پلیس راه مازندران نیز وضعیت ترافیک در هر سه محور ارتباطی این استان در زمان حاضر را عادی و روان توصیف کرد و گفت که تردد خودرو در محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران شمال در زمان حاضر را عادی و روان اعلام کرد.

خواندن  تخلیه میدان مشهور لندن به‌ دلیل احتمال بمب گذاری

سرهنگ یدالله جهان‌تاب در گفتگو ایرنا با بیان اینکه محور‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است، از رانندگان وسایل نقلیه خواست ضمن رعایت قوانین و مقرارات راهنمایی و رانندگی، از هرگونه عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند تا سفری امن و ایمن را برای خود و دیگران رقم بزنند.Source link