5708895

محمدرضا زائری، رییس اندیشگاه فرهنگی شد

[ad_1]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران، در حکمی حجت‌الاسلام محمدرضا زائری را به عنوان رئیس اندیشگاه فرهنگی این سازمان منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران، متن این حکم به شرح زیر است:

«برادر گرامی حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر محمدرضا زائری
با سلام
با عنایت به تعهد، تخصص و شایستگی های علمی و اجرایی درخشان جناب عالی در حوزه علم و پژوهش، به موجب این حکم به عنوان «رئیس اندیشگاه فرهنگی» سازمان اسناد و کتابخانه ملّی منصوب می‌شوید.
امید است در دوره مسئولیت جنابعالی اندیشگاه فرهنگی پویا و هدفمند با تولید فکر و اندیشه در سپهر معرفتی نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش آفرین باشد.
از درگاه خداوند منان توفیقات روزافزونتان را مسئلت دارم.»

دکتر محمدرضا زائری، متولد ۱۳۴۹ در کرمان است. وی فعالیت‌های پژوهشی، سردبیری و مدیریت رسانه‌های مختلف را در طول بیش از دو دهه گذشته در کارنامه حرفه‌ای خود به ثبت رسانده است. او علاوه بر تحصیلات عالی در حوزه علمیه،‌ دارای تحصیلات دانشگاهی تا مقطع دکتری در رشته ادیان و نیز آثار و تالیفاتی با موضوعات سیاست‌گذاری فرهنگی، آسیب‌شناسی فرهنگی انقلاب اسلامی،‌ معارف و اخلاق است.
اندیشگاه فرهنگی در سازمان اسناد و کتابخانه ملّی ایران به عنوان محل تولید فکر و ارتباط نخبگانی در نظرگرفته شده است و از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرده است. محمدرضا زائری از دی سال ۱۴۰۰ سرپرستی این مجموعه را بر عهده داشته است.

۵۷۵۷

[ad_2]

Source link

خواندن  دقیق‌ترین و حکیمانه‌ترین گزینش رهبری