1636683037 unnamed file

محرومیت‌زدایی از “قلعه لهک” در دستتور کار “صندوق کارآفرینی امید”


محرومیت‌زدایی از

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید برای محرومیت‌زدایی از قلعه لهک پیشقدم شد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی صندوق کارآفرینی امید، در همین حوالی، دقیقا در تهران، نزدیکی‌های بهشت زهرا (س)، مجاور دانشگاه شاهد و در چند صد متری نمایشگاه بزرگ شهر آفتاب قلعه ایست که ساکنانش هنوز حتی نفت سهمیه‌ای و آب شرب در تمام فصول ندارند و ۶ ماه کشاورزی می‌کنند و ۶ ماه مشغول پوشاندن سقف‌های چوبی و کاهگلی‌شان از ترس برف و باران و مار و عقرب اند. در این قلعه حدود ۴۲ خانواده زندگی می‌کنند که درآمد سالانه بعضی از افراد  ۳ تا ۴ میلیون تومان فراتر نمی‌رود. گاز ندارند، تلفن ندارند و رفت و آمد به پایتخت به سختی انجام می‌شود و هزینه‌ها بسیار بالا است. 

صبح امروز نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید، اصحابی عضو هیات مدیر، کشاورز مدیر توانمندسازی و نوروزی مدیرعامل بنیاد اجتماعی و نیکوکار کار وامید وارد منطقه لهک اسلامشهر شدند. 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در بازدید از این روستا گفت: صندوق کارآفرینی امید تلاش می‌کند از طریق خیرین و بنیادهای خیریه اقداماتی در رفع فقر و ایجاد کسب و کارهای خرد و کوچک در این روستا انجام دهد. 

وی افزود: صندوق کارآفرینی امید با کمک گروه‌های جهادی تلاش می‌کند پس از بررسی مشکلات، گرفتاری‌های ساکنین این روستا و این منطقه را رفع کند. 

نوراله زاده سپس وارد روستای جعفرآباد شد و با اهالی این روستا دیدار و گفتگو کرد. 

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در این بازدید گفت: پس از بررسی‌های لازم صندوق کارآفرینی امید تلاش می‌کند به کسب و کارهای خرد و کوچک این منطقه نیز کمک کند و به رونق و نیاز آن‌ها توجه کند. 

خواندن  پرسپولیسی‌ها از عربستان نرسیده استارت زدند

وی افزود: ما تلاش می‌کنیم یک تسهیلگر با کمک دهیار و شورای روستا در دهیاری مستقر روستای جعفرآباد مستقر کنیم تا مشکلات و نیازهای این منطقه را بررسی کند. 

روستای لهک تهران از توابع اسلامشهر که دارای ۴۲ خانوار می‌باشد از فقیرترین روستاهای تهران است. 

قلعه لهک 3

قلعه لهک 2


انتهای پیام/Source link