850 4013

لزوم عمل به وعده‌ها؛ اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه است


لزوم عمل به وعده‌ها؛ اعتماد مردم بزرگ‌ترین سرمایه است

نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تأکید بر یکی شدن حرف و عمل مسئولان گفت: با عمل به وعده اعتماد مردم را افزایش دهیم.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، آیت‌الله محمدباقر محمدی لائینی صبح امروز سه‌شنبه در جلسه شورای اداری شهرداری ساری که با حضور شهردار مرکز استان، شهرداران منطقه، روسای سازمان‌های تابعه و معاونان شهرداری برگزار شد هفته بسیج را تبریک گفت و افزود: باید فرهنگ و رفتار بسیجی در زندگی ما ساری و جاری باشد در غیر این صورت، صرفاً گرامیداشت هفته بسیج، تنها شعار است.

وی شهرداری ساری را مَقَرِ خدمت‌گذاری به شهروندان کهن شهر ساری دانست و گفت: شهری که شمار زیادی شهید درراه انقلاب، دفاع مقدس، دفاع از حرم  اهل‌البیت و سلامت تقدیم کرده است و مردمی باایمان و انقلابی دارد، شهرداری چنین شهری باید در تراز این شهر قرار داشته باشد؛ امیدواریم که چنین باشد.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران از تلاش‌های شهردار و مدیران سازمان‌های تابعه و مدیران مناطق چهارگانه شهرداری در جهت خدمت‌رسانی به شهروندان قدردانی کرد و گفت: ساری با بیش از 500 هزار جمعیت در پیشانی استان، باید ویژه‌تر دیده شود.

 آیت‌الله لائینی به شعارهای انتخاباتی اشاره کرد و افزود: برخی‌ها موقع انتخابات شعار فراوان داده اما عمل به وعده‌ها دیده نمی‌شود که این هم موجب بدبینی مردم می‌شود.

وی اعتماد مردم را مهم‌ترین سرمایه دانست و بر یکی شدن حرف و عمل تأکید کرد و تصریح کرد: باید با پرهیز از بیان حرف‌های غیرواقعی و ناامید کردن مردم، خدمت‌رسانی به شهروندان را افزایش داد.

 نماینده ولی‌فقیه در مازندران،  دوگانگی بین حرف و عمل را مهم‌ترین معضل جامعه دانست و خاطرنشان کرد: اگر شعار و عمل یکی بود هرگز مشکلی در جامعه وجود نداشت.

خواندن  هیاهو برای هیچ!

وی تجمل‌گرایی را راه وسوسه دنیایی عنوان کرد و ضمن پرهیز از اشرافی گری گفت: توجه به تجملات، انسان را اسیر وسوسه دنیا کرده و از آخرت دور می‌کند.

آیت‌الله لائینی تأکید کرد: برای اینکه رضایتمندی خدا را داشته باشیم باید بر وسوسه دل مغلوب شویم در این صورت فریب دنیا را نمی‌خوریم.

وی ادامه داد: غلبه بر هوای نفسانی سبب می‌شود تا در سایه الطاف خداوند کریم خدمت‌رسانی به مردم بیشتر شود.

نماینده ولی‌فقیه در مازندران بابیان اینکه تنها خواسته مردم از مسئولان خدمت‌رسانی است و چیزی مهم‌تر از خدمت‌رسانی به مردم وجود ندارد به مدیران مجموعه شهرداری توصیه کرد: به مناطق محروم و کم برخوردار شهر توجه بیشتری شود و مناطق پرجمعیت نیز از اصل خدمت جا نماند.

آیت‌الله لائینی تأکید کرد: تلاش شبانه‌روزی را همراه با توکل به پروردگار ادامه دهید قطعاً بر مشکلات فائق خواهید آمد.

 

 


انتهای پیام/Source link