5683270

فعال سیاسی اصولگرا :دولت فکری کند ، مردم ناراضی‌اند/ ما اصولگراها نمی‌توانیم جوابگو باشیم


اگر چند ماه پیش از مردم و سیاسیون درباره مسئول وضع موجود سئوال می شد، قریب به اتفاق دولت حسن روحانی را نام می بردند اما امروز گویا وضعیت فرق کرده است و حتی حامیان انتخاباتی سیدابراهیم رئیسی نیز از بی عملی دولت در بهبود وضعیت اقتصادی گلایه می کنند و مستقیم و غیرمستقیم دولت سیزدهم را مسئول وضع موجود می دانند.

حبیب الله بور بور درباره معرفی شدن دولت سیدابراهیم رئیسی به عنوان مسئول وضع موجود گفت: از ۴۳ سال استقرار نظام جمهوری اسلامی، ۳۷ سال مسئولیت اجرایی کشور در اختیار اصلاح طلبان بوده است. آنها تنها در دولت نخست احمدی نژاد حاکم نبودند چون احمدی نژاد در دوره دوم ریاست جمهوری اش منحرف شد و با همه از مشایی تا برادر اسحاق جهانگیری کنار آمد.

وی افزود: در سایر دوره ها نیز گرچه شاید رأس امور دست اصولگراها بود اما مجریان اصلی اصلاح طلبان بودند بنابراین اصلاح طلبان متأسفانه انقلاب را از ریل خودش خارج کردند. هم اکنون مملکت به شکل حزبی و تشکیلاتی کار نمی کند بنابراین خود به خود آقای رئیسی یک تعداد آدم محدود را می شناسد و این افراد محدود را استفاده می کند.

عضو شورای ائتلاف نیروهای انقلاب بیان کرد: امروز کسی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است که می گوید می خواهد هزار نفر را بیرون کند. چنین سخنی زلزله ۸ ریشتری در آن وزارتخانه ایجاد می کند. نکته دیگر آنکه مسئولان ذی ربط بعد از کلی کارکارشناسی می گویند «سیب زمینی با قیمت کیلویی ۱۰ هزار تومان در میادین شهرداری عرضه می شود»، با اعلام چنین قیمتی کشاورز محصولش را به یک سوم این قیمت می فروشد.

خواندن  واکنش کنایه آمیز اسکوچیچ به انتقادات: نسل طلایی را بدون سرمربی به زمین بفرستید!

دولت فکری کند مردم ناراضی‌اند/ ما اصولگراها نمی‌توانیم جوابگو باشیم

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه در کشور تولید است اما مدیریت مشکل دارد، افزود: آقای رئیسی خودش به تنهایی دارد زحمت می کشد ولی باید در افرادی که آنها را به مسئولیت اجرایی منصوب کرده است، بازنگری انجام دهد تا مملکت بهتر از این اداره شود. معتقدم وزرا و معاون اول آقای رئیسی باید اول فکر کنند، بعد تصمیم بگیرند و کار کنند. در واقع نخست ارزیابی کنند ببینند این حرفی که می زنند یا تصمیمی که می گیرند درست است.

بور بور یادآور شد: امروز باید در کشور یک حرکت زیربنایی انجام شود. دولت باید با نظارت صحیح اجازه دهد وقتی قیمت کالا یا محصول مشخص شد، آن کالا یا محصول با درصدی سود برای تولید کننده، درصدی سود برای توزیع کننده کلان و درصدی سود برای توزیع کننده خورد به دست مصرف کننده برسد.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه الان هر کسی در بازار هر کاری دلش بخواهد می کند، افزود: این نشان می دهد دولت باید فکر کند و به فکر مردم باشد. اتفاقاتی که این روزها می افتد واقعا مردم را ناراضی می کند و ما به عنوان اصولگرا نمی توانیم جوابگوی مسائل باشیم، با وجودی که خودمان این دولت را انتخاب کردیم.

۲۱۲۱۷Source link