1400030112591562722826634

فریدونی: 15 نفر را بفرستید تا جلال مرادی را کنترل کند/ مسائل بازی امروز کاملاً مشهود بود


فریدونی: 15 نفر را بفرستید تا جلال مرادی را کنترل کند/ مسائل بازی امروز کاملاً مشهود بود

مدیرعامل ذوب آهن نسبت به برخی موارد در جریان بازی با سایپا معترض است.

به گزارش ایلنا، مجتبی فریدونی پس از تساوی یک – یک تیم ذوب‌آهن مقابل سایپا در هفته بیست‌و‌ششم لیگ برتر اظهار داشت: من از فدراسیون فوتبال تقاضا می‌کنم هر کجا جلال مرادی را به‌عنوان ناظر می‌فرستند، 15 نفر را هم بفرستند که او را کنترل کنند! به نظرم عامل اصلی تنش بازی امروز جلال مرادی بود که نمی‌داند کجا باید ورود کند، کجا نباید ورود کند.

وی افزود: به نظرم بحث‌های داوری هم دیگر VAR نمی‌خواهد. یک مقدار پرداخت اضافه به داور چهارم شود، کار VAR را هم انجام می‌دهد. به نظرم این مسائل امروز مشهود بود و دیگر نمی‌دانیم چه کار کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره اینکه امروز اتفاقات جالبی مانند مشورت داور با داور چهارم و همچنین بیرون کردن سرمربی ذوب‌آهن از ورزشگاه در فولادشهر رخ داد،‌ عنوان کرد: همانطور که گفتم جلال مرادی می‌خواهد سلیقه خودش را حاکم کند. وقتی مربی ما در بازی قبل اخراج شده است، می‌تواند پشت فنس باشد. این افراد می‌خواهند جای نیمکت ذخیره‌ها را هم مشخص کنند. امروز هر کسی حرف می‌زد با اعتراض مرادی روبه‌رو می‌شد.

فریدونی گفت: در مورد داوری هم نمی‌دانم چه بگویم. به هر حال برای سایپا یک اتفاقی رخ داده بود و باید امروز امتیاز را به این تیم می‌دادند،‌ همانطور که در بازی با پیکان داور چهارم برای‌شان یک پنالتی گرفت،‌ امروز هم داور چهارم یک اخراجی تقدیم‌شان کرد تا با خیال راحت بازی کنند. ما هم شب گذشته تعجب کردیم که چرا شب قبل از بازی این حکم داده شد، ولی ظاهراً برنامه‌ها از پیش تعیین‌شده بود.

خواندن  وزیر بهداشت: هیچ واکسن فایزری وارد ایران نشده است

وی در واکنش به این پرسش که شاید بار دیگر به خاطر این صحبت‌ها به کمیته اخلاق احضار شود، خاطر نشان کرد: در خدمت‌شان هستیم و می‌رویم. مشکلی نداریم.

«آیا از داوری به فدراسیون فوتبال شکایت خواهید کرد؟»، مدیرعامل ذوب‌آهن در واکنش به این پرسش گفت: باید بررسی کنیم، ولی شکایت‌مان به جای نمی‌رسد. ما از اول فصل فقط شکایت می‌کنیم. من نمی‌دانم کمیته داوران مسئولیتش چه چیزی است. نمی‌دانم چه اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد. فقط ما نیستیم، خیلی از تیم‌ها از داوری ناراحت هستند. VAR هم نیست و هر کاری دل‌شان می‌خواهد می‌کنند. متأسفانه داور چهار نتیجه بازی را تغییر می‌دهد و پنالتی می‌گیرد. اینها بدعت‌های جدیدی است که در فوتبال ما گذاشته می‌شود و همچنان ادامه دارد.

فریدونی در پایان یادآور شد: من نمی‌دانم باید چه کار کنیم. هر کاری می‌شد انجام دادیم. به هفته‌های پایانی نزدیک می‌شویم و فشار عصبی زیاد می‌شود. متأسفانه این اتفاقات فشار را زیادتر هم می‌کند. امیدوارم در ادامه بازی‌ها نتایج لازم را بگیریم، البته اگر اجازه بدهند!

 Source link