1642551102 unnamed file

فرماندار ساری از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه مرکز استان استفاده کند


فرماندار ساری از تمام ظرفیت‌ها برای توسعه  مرکز استان استفاده کند

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: فرماندار مرکز استان باید برای رسیدن به موقعیت ممتاز از تمامی ظرفیت‌ها برای توسعه و پیشرفت مرکز استان استفاده کند.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، منصور علی زارعی بعدازظهر امروز در آیین تودیع و معارفه فرماندار شهرستان ساری به دولت سیزدهم و آغاز دوران تحول اشاره کرد و گفت: این دولت با شعار کار آن‌هم برگرفته از مکتب فرهنگ سلیمانی و عدالت محوری وارد میدان عمل شد.

وی افزود: در گام دوم انقلاب باید کارهای بجا مانده از قبل انجام شود چراکه مردم به تفکر این دولت امید بسته‌اند کارهایی که باید درگذشته انجام می‌شد و اما کوتاهی صورت گرفت.

نماینده مردم ساری و میان‌دورود در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه حوزه کار فرماندار در مرکز استان کاملاً مشخص و مشهود است، گفت: نماینده عالی دولت در مرکز استان با اشرافیت بر همه امورات مربوط به یک شهرستان را به دست بگیرد و دیگر دستگاه‌های مربوطه نیز باید همکاری لازم را با فرماندار مرکز استان داشته باشند.

وی یادآور شد: فرماندار مرکز استان باید برای رسیدن به موقعیت ممتاز از  تمامی ظرفیت‌ها برای توسعه و پیشرفت  مرکز استان استفاده کند.

زارعی ادامه داد: وقتی‌که جوان انقلابی وارد میدان می‌شوند باید با مشارکت مردم و همدلی و همراهی مسئولان مسیر پیشرفت و توسعه را طی کند.

وی افزود: حرکت فردی مسئولان درگذشته باعث می‌شد که مردم از این موضوع رنج ببرند بجای اینکه مسیر به سمت تعالی مردم باشد به سمت خواسته‌های فردی سوق پیدا می‌کند.

نماینده مردم ساری و میان دورود در مجلس شورای اسلامی گفت: هرچند ریل‌گذاری دولت سیزدهم به سمت رفع نیازهای مردم است اما با پشت سر گذاشتن هفت ماه از دولت توقع بیشتر دارند و سرعت کار باید تسریع یابد ما نیز در خدمت به مردم با شما همراه هستیم.

خواندن  ۶۵ درصد از آب کشاورزی کشور هدر می‌رود/ تحقق کمتر از ۵۰ درصد برنامه ششم توسعه در پوشش آبیاری نوین

در این آیین از زحمات عباسعلی رضایی فرماندار سابق تکریم و محمدعلی نوبخت به‌عنوان فرماندار ساری معارفه شد.

 

 


انتهای پیام/Source link