5701850

فرمانداران زمین‌های مناسب برای اجرای طرح جهش مسکن شناسایی کنند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمدمهدی اعلایی، استاندار قزوین در جلسه شورای تأمین مسکن استان قزوین اظهار کرد: در طرح جهش مسکن هیچ تفاوتی برای دستگاه‌ها و کارکنان وجود ندارد و اینکه برخی در داخل شهر قزوین زمین داشته باشند یا به صورت ویژه حمایت شوند، امکان ندارد و از نگاه دولت همه افراد یکسان هستند.

او افزود: با وضعیت موجود و واگذاری این طرح به شکل پراکنده به پیمانکاران، تکمیل‌نشدن متقاضیان و وجه واریزی محدودی که از سوی متقاضیان صورت گرفته، نباید روند پیگیری امور مختل شود و باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن سازوکارهای لازم برای آغاز عملیات عمرانی اتخاذ شود.

استاندار قزوین با بیان اینکه نباید فرصت قرار گرفتن در فصل کار را از دست بدهیم، اضافه کرد: باید تمامی امور به گونه‌ای انجام شود که عملیات عمرانی و اقدامات مربوط به حوزه ساخت‌وساز در فصل تابستان که فصل کار است آغاز شود.

نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه بیمه در تمامی پروژه‌ها به صورت الزامی باید در نظر گرفته شود، گفت: رعایت نکات ایمنی و پیگیری امور براساس یک اصول درست و منطقی باید در دستور کار متولیان احداث و اجرای طرح جهش مسکن باشد.

او تاکیدکرد: پیمانکاران و متولیان احداث مسکن در استان قزوین برای تأمین مصالح خود اولویت را بر خرید از تولیدکنندگان استانی بگذارند تا تولیدکنندگان استان هم مورد حمایت قرار گیرند.

استاندار قزوین گفت: فرمانداران زمین‌های مناسب را برای اجرای طرح جهش مسکن که توسط دولت سیزدهم برنامه‌ریزی شده است شناسایی کنند تا شاهد اجرای این طرح در زمین‌های نامرغوب و نامناسب نباشیم.

خواندن  آئین تحلیف کارآموزان وکالت کانون وکلای دادگستری استان قزوین

48Source link