7841264 980

غرق شدن دو جوان در استخر کشاورزی روستای حصارآباد خراسان رضوی

[ad_1]

غرق شدن دو جوان در استخر کشاورزی روستای حصارآباد خراسان رضوی

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی شهرستان های نیشابور، فیروزه و زبرخان از غرق شدن دو جوان در استخر کشاورزی در روستای حصارآباد شهرستان زبرخان خبر داد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد شورورزی گفت: بعدازظهر امروز جمعه -۲۷ خرداد ماه- در پی تماس با مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ مبنی بر غرق شدن دو جوان، آمبولانس پایگاه های جوادالائمه(ع) شهر اسحاق آباد و خیام چشمه خسرو به محل حادثه اعزام شدند. 

وی اظهار داشت: غریق ها توسط همکاران آتش نشانی از آب خارج شدند و بلافاصله کارشناسان اورژانس ۱۱۵ اقدامات حیاتی نجات را آغاز و تا تحویل غریق به مرکز خدمات جامع سلامت اسحاق آباد ادامه داشت و پس از آن هم زیر نظر پزشک درمانگاه ۴٠ دقیقه عملیات احیای قلبی ریوی در مرکز خدمات جامع سلامت انجام شد. 

مدیر حوادث دانشکده علوم پزشکی نیشابور ضمن تسلیت به خانواده های غریق ها افزود: متاسفانه به علت مدت زیادی که غریق ها در آب غوطه ور بوده اند، عملیات نجات موفقیت آمیز نبوده و این جوان ها فوت کردند. 

شورورزی یادآور شد: متاسفانه سال گذشته مجموعا ۹ مورد غرق شدگی در نیشابور رخ داده بود که از ابتدای سال جاری این اولین غرق شدگی بود که منجر به فوت دو جوان شد، لذا با توجه به گرمای شدید هوا، شنا در استخرهای غیراستاندارد رو به افزایش است و از همشهریان عزیز تقاضا می کنیم جدا از هرگونه ورود به استخرهای کشاورزی خودداری کنند.


انتهای پیام/

[ad_2]

Source link

خواندن  روابط دو جانبه محور گفت‌وگوی تلفنی جانسون با بنت