پور

عبادی‌پور: هفته دوم عملکرد بهتری خواهیم داشت

[ad_1]

عبادی‌پور: هفته دوم عملکرد بهتری خواهیم داشت

کاپیتان تیم ملی والیبال با بیان این‌که تیم ایران در هفته نخست لیگ ملت‌ها مقداری افت و خیر داشت، گفت: این اتفافات ممکن است برای هر تیمی پیش بباید، به نظر من هفته دوم را بهتر از هفته اول، پشت سر می‌گذاریم.


به گزارش ایلنا و به نقل از ر‌وابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد عبادی‌پور بعد از تمرین توپی نوبت عصر امروز (یکشنبه 29 خرداد) گفت: خدا را شکر تمرین خیلی خوبی بود. با توجه به این‌که در نوبت صبح تمرین امروز وزنه خیلی سنگینی داشتیم، من خودم این انتظار را نداشتم. به هر حال بازیکنان هم سنگین‌تر و هم خسته‌تر می‌شوند. فکر می کنم کم کم آماده شروع هفته دوم لیگ ملت‌ها می‌شویم.

کاپیتان تیم ملی والیبال در خصوص اینکه انرژی دو برد هفته نخست چقدر به نتایج هفته دوم کمک می‌کند، تصریح کرد : صدرصد خیلی کمک کننده خواهد بود. ما هم قبل و هم در حین مسابقات این را اعلام کردیم که برد و باخت برایمان مهم نیست. درست است که هر چه بیشتر ببریم خوشحال‌تر می‌شویم اما کسب تجربه برای تعدادی از بازیکنان در اولویت است تا در شرایط سخت بتوانند خودشان را کنترل کنند. به هر حال در آینده به این بازیکنان نیاز داریم و بازیکن باید شرایط دشوار را بچشد و بداند با چه کسانی و جلوی چه تیم هایی مسابقه می‌دهد. خدا را شکر تا اینجای کار خوب بود و مقداری افت و خیز داشتیم. اما خب این ورزش است و این اتفافات ممکن است برای هر تیمی پیش بباید. نظر خود من این است که می توانیم هفته دوم را بهتر از هفته اول پشت سر بگذاریم.

خواندن  با این سه روش می‌توانید تپش قلبتان را کنترل کنید

وی درباره بازی نخست با بلغارستان نیز یادآور شد: صدرصد تلاش برای برد است اما ورزش را نمی‌توان از قبل پیش بینی کرد. به هر حال آنها در خانه خودشان بازی می‌کنند و درست است که به یک سری از ستاره هایشان استراحت دادند و جوان گرایی کردند، اما چند بازیکن خوب در ترکیب دارند که در بهترین های لیگ دنیا بازی می‌کنند. قطعا بازی سختی خواهد شد. اما همان طور که گفتم احتمال می‌دهم هفته دوم را نسبت به هفته قبل بهتر آغاز کنیم. البته فراموش نکنیم که ورزش است و یک سر آن باخت و سر دیگرش برد.

تیم ملی والیبال ایران ساعت 21 و 30 دقیقه روز سه‌شنبه 31 خرداد در نخستین مسابقه خود در هفته دوم لیگ ملت‌ها به مصاف بلغارستان می‌رود.

 


انتهای پیام/

[ad_2]

Source link