1427731 695

طوفان مدارس سیستان و بلوچستان را به تعطیلی کشاند


1427731 695

به گزارش تابناک به نقل از مهر، طوفان مدارس جنوب سیستان و بلوچستان را به تعطیلی کشاندعلیرضا شهرکی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به اخطار سازمان هواشناسی مبنی بر فعالیت طوفان حاره‌ای «شاهین» در جنوب استان سیستان و بلوچستان و بنا بر تصمیم ستاد مدیریت بحران استان، مدارس شهرستان‌های کنارک، چابهار و دشتیاری فردا شنبه ۱۰ مهر تعطیل اعلام شد.

وی ادامه داد: با عنایت به هشدار سطح قرمز در پی تشکیل کم فشار حاره‌ای، کلیه مدارس در همه مقاطع و همچنین مراکز آموزش عالی تا اطلاع ثانوی تعطیل است و آموزش فقط از طریق سامانه شاد و سامانه‌های معرفی شده صورت خواهد پذیرفت.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه کلیه نیرو‌های امدادی و خدماتی استان به حالت آماده‌باش در آمده‌اند، افزود: هماهنگی‌های لازم با فرمانداران شهرستان‌های جنوب استان سیستان و بلوچستان برای مدیریت هرگونه بحران احتمالی انجام شده است.

وی گفت: امکانات و ماشین آلات مورد نیاز توسط دستگاه‌های اجرایی به منطقه منتقل شده و مدیران اجرایی هم در همان محل وقوع طوفان مستقر هستند.

شهرکی تصریح کرد: از مردم عزیز جنوب استان سیستان و بلوچستان خواهشمندیم در صورت لزوم همکاری لازم را با تیم مدیریت بحران استان داشته باشند و اطلاعیه‌ها و اخبار را از مراجع رسمی پیگیری کنند.Source link

خواندن  قیمت ارزهای دیجیتال صعودی شد