1633363738 unnamed file

ضرورت کاهش نرخ بیکاری در لرستان


ضرورت کاهش نرخ بیکاری در لرستان

وزیر کشور گفت: لرستان ظرفیت‌های مهمی دارد که توجه به آن‌ها جزو کارهای مهمی است که در کشور باید انجام شود تا اقتصاد استان شتابان جلو برود و نرخ بیکاری آن پایین بیاید.


به گزارش ایلنا، احمد وحیدی، دوشنبه، ۱۲ مهر،  در حاشیه مراسم تودیع و معارفه استاندار لرستان و درجمع خبرنگاران، اظهار کرد: سدهایی در لرستان جود دارد که در ساخت ان‌ها تأخیر شده که باید با سرعت بیشری اجرا شود که استان از منافع بیشتری از نظر آب برخوردار شود.

وی ادامه داد: در حوزه صنعت طرح‌های نیمه‌تمام و راکدی در استان وجود دارد که بعضاً به تملک بانک‌ها درآمده‌اند و باید سریع‌تر آزاد شود که بخشی در انتهای راه است و بخشی باید تکمیل شود که می‌تواند برای استان مهم باشد.

وحیدی با اشاره به این‌که زیرساخت‌های استان باید برای جلب سرمایه‌گذاری‌ها باشد، عنوان کرد: فضای کار باید روان‌تر و تثبیت شود و برای سرمایه‌گذار جدید هیچگونه زمان اضافه‌ای را تحمیل نکند.

وزیر کشور ادامه داد: برای گردشگری و فضا و طبیعت زیبای استان، هم فضا باید تکمیل شده و هم این ظرفیت معرفی شود.

وی تصریح کرد: لرستان ظرفیت‌های مهمی در حوزه دامپروری و داروهای گیاهی دارد و می‌تواند بخش زیادی از گوشت مورد نیاز کشور و نیازهای کشاورزی را تأمین کند که جزو کارهای مهمی است که در کشور باید انجام شود تا اقتصاد استان شتابان جلو برود و نرخ بیکاری آن پایین بیاید.


انتهای پیام/Source link

خواندن  واکسیناسیون عمومی با واکسن برکت از خرداد ماه