5651108

صد راه روستایی در قزوین بازگشایی شد


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ جواد حق لطفی، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین با اعلام این خبر گفت: ۶۶راه روستایی دیگر نیز باقی مانده که تا امروز بازگشایی خواهند شد.

وی اضافه کرد: محورهای شریانی و اصلی نیز با تلاش راهداران استان برف روبی و نمک پاشی شده و در حال حاضر تردد در آنها برقرار است.

حق ‌لطفی ادامه داد: طی دو روز گذشته ۲۰۰راهدار استان در ۱۸راهدارخانه در قالب ۲۲تیم عملیاتی همزمان با شروع بارش برف در محورهای اصلی و فرعی مستقر و به طور شبانه روزی مشغول ارایه خدمات بوده اند و در حال حاضر نیز مشغول انجام عملیات بازگشایی راه‌های روستایی هستند.

حق لطفی ادامه داد: با توجه به پیش‌بینی هواشناسی مبنی بر تداوم سرمای هوا و  ورود سامانه بارشی جدید از اواخر هفته جاری از هموطنان گرامی درخواست می‌شود در شرایط فعلی از سفرهای غیرضروری به ویژه به نقاط کوهستانی خودداری و سفر خود را به زمان دیگری موکول کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: بهتر است مسافران و رانندگان پیش از سفر اطلاعات مربوط به وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور را از طریق تماس با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای دریافت کنند.

46Source link

خواندن  زلزله ۴.۴ ریشتری تبریز را لرزاند