شکوری: رادوشویچ و وکیلش به دنبال باج‌خواهی از پرسپولیس هستند


شکوری: رادوشویچ و وکیلش به دنبال باج‌خواهی از پرسپولیس هستند

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس گفت: با اینکه تمام شرط‌های رادوشوویچ را پذیرفتیم اما هنوز خبری از بازگشت این بازیکن نیست.

ابراهیم شکوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا با اشاره به عدم بازگشت بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات سرخپوشان به تهران، اظهار داشت: در تمام این مدت تلاش کردیم تا آرامش را سرلوحه کار خود قرار دهیم اما این بازیکن انگار به دنبال سواستفاده از سکوت ماست. برای روشن شدن موضوع باید بگویم رادوشوویچ شرط‌هایی برای بازگشتش تعیین کرد که بسیار عجیب بود اما باشگاه همه این شروط را پذیرفت.

وی افزود: ما موافقت کردیم که در زمان بازگشت این بازیکن، 70 هزار یورو به علاوه 20 هزاریورو آپشن این فصل که هنوز تمام نشده و همچنین 20 هزار یورو پول وکیل این بازیکن را پرداخت کنیم. کدام باشگاه، چنین شرط‌هایی را می‌پذیرد؟ ما برای آرامش بخشیدن به تیم و بازگرداندن رادو، اعلام کردیم حاضر به پرداخت هستیم و جدا از نامه‌های رسمی که برای رادو ارسال شد، از طریق رسانه رسمی باشگاه هم خبر دادیم که این بازیکن در زمان بازگشت و در حضور خبرنگاران، مبلغ یادشده را دریافت خواهد کرد.

معاون اجرایی و ورزشی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: این بازیکن و مدیربرنامه‌‌هایش آقای مهدی‌زاده به همراه وکیل کروات که همزمان وکالت بازیکن تیم رقیب را برعهده دارد و در عین تعجب، داور برخی پرونده‌های حقوقی علیه باشگاه پرسپولیس در فیفاست، طوری رفتار می‌کنند که به نظر می‌رسد به دنبال باج گرفتن از باشگاه هستند! آن هم به دلیل قرارداد چهار ساله‌ای که در گذشته با یک دروازه‌بان ذخیره و 32 ساله منعقد شده است.

خواندن  نخستین واکنش نیمار به مصدومیت شدیدش برابر سن‌اتین

شکوری با اشاره به عرف عقدقرارداد با بازیکنان در دنیای فوتبال، تصریح کرد: در همه جای دنیا، زمانی که سن بازیکن بالا می‌رود، رقم قراردادش کاهش پیدا می‌کند. این یک رویه کاملا منطقی و طبیعی است اما در قرارداد رادوشوویچ با باشگاه پرسپولیس، شکل معکوسی را می‌بینیم زیرا رقم 190 هزار دلاری به یک باره به یورو تبدیل شده و هر ساله نیز افزایش چشمگیری دارد! از سوی دیگر، رادوشوویچ، مدیرنامه‌ها و همچنین وکیلش از یک کلیدواژه مشترک یعنی «بی‌احترامی» استفاده می‌کنند؛ در حالی که هرگز مصداقی در مورد بی‌احترامی ارائه نکرده‌اند و مشخصا برای رسیدن به پول بیشتر و البته غیرقانونی، مشغول بازی با احساسات هواداران ما هستند و در جدیدترین خواسته خود ، خواستار افزایش قراداد از سه سال به چهار سال هستند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس همچنین گفت: مردم ما، بخش بزرگی از حقایق را نمی‌دانند؛ در شرایطی که اکثر بازیکنان پرسپولیس تا به حال حدود 60 درصد دریافتی داشته‌اند، رادوشوویچ درخواست دریافت صددرصد پول خود به همراه مبالغی خارج از قرارداد را کرده است. او به هیچ عنوان شرایط اقتصادی باشگاه‌ها در دوران کرونا و تعویق مسابقات را در نظر نگرفته و با فشار روی باشگاه از طریق فضای مجازی و انجام مصاحبه‌های تحریک‌آمیز و موهن، به دنبال دریافت مبالغ مربوط به وکیل و مدیربرنامه خود است که کاملا خلاف قوانین و عرف است.

شکوری در نهایت عنوان کرد: این بازیکن و وکیل و مدیربرنامه‌هایش با شناختی که از جامعه هواداری در ایران دارند، به دنبال سواستفاده از احساسات هواداران برای رسیدن به خواسته‌های غیرمنطقی خود هستند. ایشان اعلام کرده که بنده به خانواده‌اش بی‌احترامی کرده‌ام. واقعا نمی‌دانم این ماجرا چطور شکل گرفته من کجا خانواده ایشان را دیده ام ، موضوعاتی مثل زیاده‌خواهی و باج‌خواهی یک بازیکن از باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس در درست نیست رفتارهای او نشانی از تعصب ندارد وگرنه به عنوان گران ترین بازیکن پرسپولیس برمی‌گشت و لیگ را با تیم به اتمام می‌رساند، سپس تصمیم‌گیری در مورد آینده‌اش می‌کرد.

خواندن  برگزاری آخرین جلسه تمرینی تراکتور قبل از بازی با فولاد

 Source link