1500117 261

شکاف مجدد در کندوان/ هشدار نسبت به تردد در محور


1500117 261

به گزارش «تابناک» به نقل از فارس از شهرستان چالوس، رانش در محور کندوان طی روزهای گذشته موجب انسداد این محور شد و موضوعی که نگران‌کننده افزایش شکاف این رانش است.

با توجه به اهمیت تردد در این محور و همچنین پیشگیری از بروز حوادث مسؤولان استانی و شهرستانی بازدیدهای مختلفی از این منطقه را در دستور کار قرار دادند.

قرار بود تصمیم نهایی در ارتباط با این محور اعلام شود که شکاف مجدد موجب وقفه در تصمیم‌گیری شد و همچنان بحث بازدیدها و بررسی‌های کارشناسانه در دستور کار قرار دارد.

1500118 687

محمد احمدی فرمانده پلیس راه ولی‌آباد (سیاه‌بیشه) کندوان در ارتباط با آخرین وضعیت منطقه رانشی محور کندوان در گفت‌وگویی، اظهار کرد: در این منطقه مجددا ‏‪شکاف حدود۵۰ سانتی‌متری ایجاد شده است

1500119 932.

وی با اشاره به اینکه بارها و بارها شاهد اتفاقات و حوادث تلخی در این محور بودیم، افزود: برای پیشگیری از بروز حوادث تصمیم‌گیری‌ها در دستور کار قرار دارد.

1500120 252

فرمانده پلیس راه ولی‌آباد (سیاه‌بیشه) کندوان تصریح کرد: موضوع مهم اینکه بخش زیادی از کاربران غیربومی بوده و آشنایی زیادی با جاده‌ ندارند، با توجه به بارندگی احتمال ریزش افزایش می‌یابد که باید اطلاع رسانی شود تا مردم در روزهای بارندگی، برفی و وزش باد وارد محورهای کوهستانی نشوند.Source link

خواندن  بندرترکمن درمحاصره آب و فاضلاب، شانه به شانه ونیز!